Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler

Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler
18 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 4.549 kez okundu.
Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler

Şifalı bitkiler sitemizde afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler ‘den bahsedeceğiz. Bilindiği gibi afrodizyak cinsel performans artmasına yarayan bitkiler, yiyecekler veya besinlere verilen addır. Afrodizyaklar bazı bitkilerde fazlasıyla bulunur bunların başında Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU na göre Havuç gelmektedir. SARAÇOĞLU bir makalesinde Afrodizyak bakımdan zengin olan havucun seks hormonlarını aktive ettiğini ve performans artırıcı bir padişah macunu olduğunu belirtti. SARAÇOĞLU havucun sadece seks gücünü artırıcı bir şifalı bitki olmadığını, havucun düşünce gücünü de artırdığını belirtti. Unutkanlık mı başladı yapmanız gerek hemen düzenli olarak havuç suyu içmeniz yeterli olacaktır dedi. Havucun diğer şifalı olduğu rahatsızlıklar olarak erken bunama ( Demans ), Alzheimer, Kalp Krizi, Deri ve Akciğer Kanseri ve Kronik Baş Ağrılarına çok iyi geldiğini belirtti. Havuç içinde bulunan Anti-Neoplastik özelliği sayesinde bu rahatsızlıkların tümüne iyi gelen şifalı bir bitkidir. Havucun bu özelliklerinden yararlana bilemek için onun kürünü yapmak ve doğru şekilde kullanılması gerekmektedir. Tamda bu noktada konunun Uzmanı Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bizler için harika bir afrodizyak ve Anti-Neoplastik kür tarifi paylaştı.

Afrodizyak kürü hazırlanışı

Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler

Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler

Üç ay boyunca düzenli olarak her gün akşam yemeğinden 2 saat sonra havuç suyu içilir. Havuç suyunun taze olarak hazırlanması gerektiğini lütfen unutmayınız. Üç ayımızı tamamladıktan sonra taze olarak sıkılmış havuç suyumuzu bu kez haftada 2 veya 3 kes akşam yemeğinde 2 saat sonra tüketmemiz gerekmektedir. Bunu alışkanlık haline getirmemiz ve havuç suyunu tükettikten sonra üzerine herhangi bir sıvı tüketmemeye özen göstermeliyiz.Bunu yaparken taze olarak sıkıp tüketmemizde yarar vardır.

Bu uygulama yazımızın da başında belirtiğimiz gibi başta Akciğer kanseri olamak üzere, Deri Kanseri ve Kalp Krizine karşıda bir önleyici şifalı bir kür dür. Piyasada satılan bitkisel havuç kürlerinde başarı oranınız % 70 civarında dır. Bu nedenle seks gücünü artıran şifalı bitkiler havuç kürünü günlük sıkarak taze bir şekilde tüketmemiz çok önemlidir.

Saraçoğlu: Havuçda bol miktarda A vitamini de bulundurduğundan dolayı gözlerimiz içinde önemli bir şifalı bitkidir lakin havuç suyunu doğrudan içtiğimizde doğrudan havuç suyundan istifade edemeyiz çünkü A vitamini yağda çözünen bir vitamindir. Havuç suyu kürünü gözlerimiz için istifade edeceksek içerisine tüketmeden önce 2-3 damla sıvı yağ damlatılması yeterli olacaktır.

Kadınlarda afrodizyak etkisi yapan yiyecekler, besinler, bitkiler

Kadınların cinsel dürtülerini arttıran afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler nelerdir birazda bunlardan bahsedelim. Ünlü bilim adamların araştırmalarına göre mutluluk hormonu sağlayan yiyeceklerin başında bitter çikolata gelmektedir. Bitter çikolata kadınların cinsel dürtülerini öne çıkaran önemli yiyeceklerdendir. Bunun yanı sıra meyvelerden örnek vermek gerekirse kayısı ve çilek, muz, hurma, üzüm, incir ve kivi ile karpuzda içerisinde bol miktarda afrodizyak içermektedir. Kadınların afrodizyak etkisi yapan bitkilerin başında avokado gelmektedir. Avokado tüketen kadınların cinsel istekleri diğer kadınlara göre oldukça fazla olur. Avokado ile yapılan kür ile kadınlar cilt güzelliği bulurlar. Avokado cilt maskesini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Kadınlarda afrodizyak etkisi yapan diğer besinler ise bal, tarçın, karanfil ve zencefildir.

Erkeklerde arfodizyak etkisi yapan bitkiler, besinler ve yiyecekler

Kadınlarda olduğu gibi bazı erkeklerde de bazı afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler vardır. Bunların başında yağ içeren ceviz, fındık, antep fıstığı gelmektedir. Afrodizyak etkisi yapan bitkiler ise enginar, kreviz, roka, ve bezelye başta gelmektedir. Bunun haricinde taze maydanoz ve nanede oldukça iyi bir afrodizyak dır. Afrodizyak içeren meyvelere örnek vermek gerekirse bunların başında greyfurt ve nar gelmektedir. Bunun yanı sıra karpuz ve mango da oldukça etkili bir afrodizyak dır.

Afrodizyak içeren parfümler

Günümüzde afrodizyak denildiğinde artık yiyecekler ve gıdalardan çok parfümler gelmektedir. Afrodizyak etkili parfümler örnekler vermeden önce sizler için hazırladığımız videoyu seyretmenizi öneririm. Afrodizyak içeren video parfümler için lütfen burayı tıklayınız

Etiketler:

Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Kadir Onay dedi ki:

  Erzurum Ziraat mezunu 33 yıllık Apiterapi ve İmmınoterapi
  uzmanıyım.En değerli hazinemiz sağlığımız,En mükemmel canlı İnsan dan sonra,Arı ürünleri,
  en üstün ve en mucizevi olan,tüm rahatsızlıklarda,en etkili,yanetkisiz,
  güvenilir.kalıcı tedavi sunan,ürünlerdir.Tüm tedavi yöntemlerinin en üstünü Apiterapidir.
  Apiterapi Arı Ürünleri ile yapılan tedavi yönteminin adıdır.
  Arı ürünlerinin belirli dozlarda biraraya getirilmesiyle yapılan karışıma,
  Apiterapi karışım denilmektedir.Gerek erkek,gerek bayanlardaki cinsel isteksizlik ve diğer
  fonksiyonel eksiklik ve yetersizliklerde Apiterapi karışım gezegenimizdeki en mükemmel,yanetkisiz,
  doğal çözümdür.Arı sütü, polen, propolis… Ve tabii kidoğal ,ham,çiğ bal! Çok eksi çağlardan
  beri enerji verdiği, bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve pek çok hastalığa,tek başlarına iyi
  geldiği bilinen arı ürünleri,tabii ki cinsel isteksizliğe de birebir! Erkeklerde de benzer etkileri
  gösteren Arı ürünleri,düzenli olarak kullanıldığında kadınlarda da afrodizyak etki yapıyor
  Organik sertifikalı doğal yayla Balı,Saf Arı Sütü,Polen,Propolis,Arı Ekmeği (Perga)
  ve G.Kore Kırmızı ginsengi ile kişiye özel yaptığım Apiterapi karışımlar
  hazır fason üretim markalı ürünlerden en az 10 kat daha fazla Arı Sütü,Polen,Propolis,Perga ve G.Kore,
  Kırmızı Ginseng içermekte, içeriğindeki doğal Protein,vitamin,mineral maddeler,iz elementler sayesinde
  kişinin vücut direncini arttırıp,bağışıklık sistemini güçlendirerek,çok kısa bir süreçte kalıcı, yüksek
  cinsel performans sağlamaktadırlar.Apiterapi karışım libido ve testostoron seviyesini maximize ederek,
  yanetkisiz,mükemmel bir etki göstermektedir.Kişiye özel,Apiterapi karışım yaptırmak ve bağışıklık sistemini
  güçlendirmek için,bağırsak florası tedavisini temin etmek isteyenler,05324063215 ve 05050658499 nolu
  telefonlardan ve Whatsapp tan ulaşabilirler.Kadir Onay.Selamlar,Saygılar

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Saç Dökülmesine Bitkisel Maske

Saç Dökülmesine Bitkisel Maske Saç dökülmesine bitkisel maske; Saç dökülmesinin çeşitli bir çok nedenleri vardır. Bu nedenlerin başında stres gelmektedir....

Kapat