Balgam söktürücü şifalı bitkiler

Balgam söktürücü şifalı bitkiler
8 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 3.759 kez okundu.
Balgam söktürücü şifalı bitkiler

Bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz için balgam söktürücü şifalı bitkiler ‘den bahsedeceğiz. Şifalı bitkiler ile tedavi edilmezse özellikle geceleri balgamdan dolayı öksürüğü tetiklediği için uyumada zorluk çekebilirsiniz. Solunum organlarının sağladığı bu sümüksü maddeyi en kısa sürede vücudumuzdan atmamız bizi gece veya gündüz olsun çok rahatlatacaktır. Çocuklar için balgam sökücü olarak ta kullanabileceğiniz balgam söktürücü şifalı bitkileri, düzenli bir şekilde tüketildiğinde kesin sonuç alabilirsiniz. Çocuklarda balgam söktürücü bu şifalı bitkileri kullanmaz iseniz çocuğunuzun balgamdan dolayı geceleri mide bulantısını tetiklediğinden kusarak balgam atacağını göreceksiniz. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘nun önerdiği balgam söktürücü şifalı bitkileri bir zat kendimde denedim ve harika sonuçlar aldım. Aslında balgam rengi ile de solunum yollarında bir rahatsızlığınız olup olmadığını anlaya bileceğiniz sıvımsı maddedir. Eğer ki balgamın siyahsa muhtemelen sigara veya kömür tozu veyahutta kirli hava soluğunuz dan dolayı kaynaklanmaktadır. Eğer ki kırmızı ve kanlı geliyor ise akciğer ile ilgili ciddi bir rahatsızlığın belirtisi olabilir. Bronşit ( bronşektazi ) veya zatüre gibi bir rahatsızlık durumunda balgam kendini koyu sarı renkte gösterir.

Balgam söktürücü şifalı bitkiler ” Keçi boynuzu ”

Harika bir şifalı bitki olan keçi boynuzu çocuklarınız veya eşiniz ile tüketebilirsiniz. Hiç bir yan etkisi olamayan bu şifalı bitkiyi bir zat kendimizde balgam şikayetimiz olduğunda düzenli olarak tüketmekteyiz. Ben balgam şikayetim olduğunda sabahları aç karnına 2 veya 3 adet tüketerek 2 günü balgam attığımı ve rahatladığımı gördüm. Çocuklarınız için ise keçi boynuzunu küçük parçalarda kırınız ve 7 veya 8 dakika bir bardak suda kaynatıp ılındıktan sonra suyunu tüketmelerini sağlayarak bu rahatsızlıktan kurtulmalarını sağlayabilirsiniz. Eğer ki bunların hiçbirini çocuğunuz beğenmedi ise keçi boynuzu pekmezini tüketmesini sağlayınız.

Balgam Söktürücü Şifalı Bitkiler Keçi Boynuzu Kürü İzle

Bronşektazi gibi rahatsızlıklar için balgam söktürücü Şifalı bitkiler

Şimdi sıra geldi solunum yolu rahatsızlıkların bronşit, zatüre vb. hastalıklardan dolayı oluşan balgamların sökülmesinde. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bu tür rahatsızlıkları olanlar için şifalı bitkilerden ” tere ” tüketilmesini önerdi. Taze olarak alıp tüketilecek olan terenin birinci sırada balgam söktürücü şifalı bitkilerden olduğunu belirten İbrahim SARAÇOĞLU tereyi günde iki defa sabah ve akşam 10 – 15 adet sapları ve yaprakları ile birlikte tüketilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Balgam söktürücü izle

Geçmiş olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ibrahim saraçoğlu öksürük kürü
ibrahim saraçoğlu öksürük

ibrahim saraçoğlu öksürük Özellikle kış aylarında sıkça yaşanan öksürük için Prof.Dr. ibrahim Saraçoğlu öksürük kürlerini sizler ile bu makalemizde paylaşacağız....

Kapat