Basit Cilt Maskesi

Basit Cilt Maskesi
22 Mart 2015 tarihinde eklendi, 2.444 kez okundu.
Basit Cilt Maskesi

Suna DUMANKAYA evde şifalı bitkiler ile kolayca hazırlaya bileceğiniz basit cilt maskesi hazırladı. Bu basit güzellik maskesi nin hazırlanışı ve uygulanışı çok basit ve pratik. Suna DUMANKAYA bu güzellik maskesini kendisininde uyguladığını ve mevsimine göre nar yerine meyveler kullandığını belirtti. DUMANKAYA nar yerine elma da kullana bileceğimizi belirterek maya nın harika bir lifting olduğununda altını çizdi. Suna DUMANKAYA bu pratik cilt maskesi nin haftada 3 defa kullanılmasının gerektiğini belirtti. Suna DUMANKAYA cilt maskesi yapılışı, uygulanışı ve video sunu siz değerli takipçilerimiz için düzenleyerek paylaştık.

Suna DUMANKAYA Cilt Maskesi

Bu harika cilt bakım maskesini Bitki Bilim ve Güzellik Uzmanı Suna DUMANKAYA hanım efendi kendiside kullandığı için suna DUMANKAYA cilt maskesi de diye biliriz.

Gerekli Olan Malzemeler

  • 1 Tatlı Kaşığı Yaş Maya
  • 1 Çay Kaşığı Nar Suyu veya Elma Suyu
  • 3 Damla Nar Çekirdeği Yağı
Basit Cilt Maskesi
Basit Cilt Maskesi

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Hazırladığımız malzemelerimizi porselen bir kaseye sırasıyla ilave edip kaşık yardımıyla iyice karıştırıyoruz. Hazırlanışı bu kadar basit. Uygulanışı dahada basit olan bu cilt sıkılaştırıcı maskemizi elimiz ile masaj yaparak yüzümüze yediriyoruz. Hepsi bu kadar.. Bu harika cilt maskesini haftada 3 defa uygulamanız gerekmektedir.

Video

Sitemizde yer alan diğer bitkisel güzellik makalelerimizide gözden geçirmenizi öneririm. Lütfen Bitkisel güzellik kategorimize ulaşmak için tıklayınız..

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yağlı Saçlar için Bitkisel Formüller

Yağlı Saçlar için Bitkisel Formüller Yağlı Saçlar için Bitkisel Formüller; Yağlı saçlar için ne yapmalı, yağlı saçlar için maske, yağlı...

Kapat