BEL FITIĞINA BiTKiSEL TEDAVi

BEL FITIĞINA BiTKiSEL TEDAVi
31 Mart 2015 tarihinde eklendi, 80.820 kez okundu.
BEL FITIĞINA BiTKiSEL TEDAVi

Bel fıtığı genellikle orta yaşlarda kendini gösteren bir eklem rahatsızlığıdır. Bel fıtığı olma nedeni omurgalar arasındaki kıkırdağın aşırı şekilde zorlanma sonucu yerinden kayarak omur ilik kanalı içine girmesi dir. Bel fıtığı genellikle yanlış eğilme ve bel bölgemize aşırı şekilde yük binmesinden dolayı meydana gelmektedir. Bel fıtığı tedavisi genellikle fizik tedavi veya ameliyat seçeneği ile tedavi edilme aşamasına gidilmektedir. Bu her iki seçenekte oldukça maliyetli ve riskli bir yöntemdir. Fizik tedavi yöntemi ile bel fıtığı tedavisine baş vuranlar seans başına ücret ödemekte ve en az 6 veya 7 seans ile tedaviden yarar görmektedirler. Bel fıtığının bitkisel tedavi ile mümkün olduğunu ülkemizde çok az kişi bilmektedir. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bel fıtığı bitkisel tedavi ile başarı oranının % 95 olduğunu belirterek mutlaka bel fıtığı hastaların bitkisel tedaviyi denemelerini istedi. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi;

Bel Fıtığı için Bitkisel Kür

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bel fıtığı için şifalı bitki kırkkilit otunu diğeradıyla at kuyruğu otunu önerdi. Kırkkilit otu ile yapılan bel fıtığı tedavi uygulamalarının başarısının çok yüksek olduğunu belirtti. Peki kırkkilit bitkisi ile kür nasıl hazırlanıp nasıl uygulanacak.

BEL FITIĞI TEDAVİSİ KIRKKİLİT OTU

BEL FITIĞI TEDAVİSİ KIRKKİLİT OTU

 

Kırkkilit ( Atkuyruğu ) Kürü Hazırlanması ve Uygulanması

Kırkkilit kürünü hazırlanması ve uygulanması çok kolaydır. Yapılması gereken bir bardak suya 2 tutam kırkkilit otunu atıp 5 dakika kaynatıyorsunuz hepsi bu kadar kürümüz hazır.

Uygulaması

Kürü vücudumuza uygulamamız için bir kişinin yardımına ihtiyacımız bulunmaktadır. Kürümüz ılıdıktan bir kaseye boşaltalım ve sonra yatağa uzanıp boyun kısımından başlayarak kuyruk sokumuna kadar olan bölgedeki omurilik kemiğimize parmak uçlarımız ile yedirerek masaj yapalım. Bu uygulamayı 15 – 20 kez sürerek 1. günü bitirelim. Sıra geldi tedavimizin ikinci gününe.

Bel Fıtığı Tedavisinde İkinci Gün

Birinci gün kırkkilit bitki kürünü uyguladıktan sonra ikinci günde ardıç yağını uygulamamız gerekmektedir. Aktarlardan temin ettiğimiz ardıç yağını yine bir kişinin yardımı ile ikinci gün aynı şekilde boyundan kuyruk sokumuna kadar uygulamamız gerekmektedir.

Geçmiş olsun…

Videomuz

 

Etiketler:

BEL FITIĞINA BiTKiSEL TEDAVi Konusuna 15 Yorum Yapıldı
  1. Gürcan özben dedi ki:

    Arayın çözümü bende inşallah 0505 346 6370

    1. Özlem dedi ki:

      Gürcan özben nasıl bir çözüm bu bilgilendirin kisa da olsa. Ona göre arayalım.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
BEL İNCELTME
Bel inceltme

Bel inceltme Bel inceltme; Bel eritmesi en zor bölgelerin başında gelmektedir. Son zamanlarda bel bölgesindeki yağlanma şikayetleri sıklıkla gözükmektedir. Bunların...

Kapat