Bel incelten Şifalı Kür

Bel incelten Şifalı Kür
18 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 6.958 kez okundu.
Bel incelten Şifalı Kür

Bel incelten Şifalı Kür; Zayıflamak isteyip te bunu bir türlü beceremeyenler hatta zayıflamak isteyipte bellerini inceltemeyenler için bir şifalı bitkisel kürü Lahana kürüdür.Şifalı bitkisel kürleri sadece yapmak yeterli olmuyor o kürü uygulamasıda çok önemlidir.Diğer şifalı kürlerimizde önemle belirttiğimiz gibi şifalı lahana küründede lahanalarımızın taze olması çok önemlidir. Bel incelten şifalı bitkisel lahana kürü konunun uzmanı Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU tarafından paylaşılmış ve bizim tarafımızdan sizler için yayımlanmıştır. Şifalı bitkisel Lahana kürünün sadece bel inceltmemize değil bağırsak kanserinide önleyen   vucudumuzdaki toksinleri atmamıza yarayan şifalı bir bitkisel kürdür. Peki şifalı bitkisel Lahana kürünü nasıl yapmalıyız ve nasıl uygulamalıyız.İşte sizlere Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU’ nun hazırladığı bel incelten şifalı bitkisel lahana kürü.

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU
Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

 

Bel İncelten Şifalı Bitkisel Lahana Kürü:

Tenceremizde kaynar vaziyette bulunan yarım litre suyun içerisine yaklaşık 6 veya 7 yaprak kadar beyaz lahana yaprağı ilave edelim. hana yapraklarımızı yaklaşık olarak 10 dk. boyunca ağzı kapalı olarak pişirelim. Pişirirken ateşimizin orta pozisyonda olmasına önem gösterelim. 10 Dk. sonra şifalı lahana kürümüz hazır olmuş olacaktır. Kürümüz içme sıcaklığı kıvamına geldiği zaman aşağıda belirttiğimiz şekilde tükete bilirsiniz.

 

Bel İncelten Şifalı Bitkisel Lahana Kürü Kullanımı:

Hazırladığımı şifalı lahana kürünü her gün sabah ve akşam olarak karınız aç veya tok fark etmezsizin 1 er su bardağı şeklinde tüketiniz. Bu şekilde günde iki defa olarak 5 gün boyunca devam ediniz.

5 Gün kullandıktan sonra mutlaka 3 gün ara veriniz. 3 günlük aranın ardından tekrar 5 gün boyunca sabah ve akşam olarak günde 2 defa kullanınız. Bu sürecin sonunda kürümüzü toplamda 10 gün kullanmış olacağız. Bu kürü 1 yıl boyunca toplamda 4 defayı açmamak şartıyla kullana bilirsiniz.Bu kürü vucudunuzda yüz bölgesinde kesinlikle çökmelere yol açmayacaktır

 Not: Troid rahatsızlıkları olanlar lahana kürünü kullanmamaları gerekmektedir.

Lahananın diğer faydalarının devamı izlemek için lütfen videomuzu izleyiniz.

Lahananın Faydaları

(  Varis, Kan şekeri, Mide Kanseri, Kolon Kanseri, Uyku Abdesi, Toksin Atıcı, Kimyasal Atıcı )

 

Not: Tecrübeleriniz bizler için çok değerli, lütfen tecrübelerinizi makalemizin altında yorumlarda yazınız.

Sitemizde yer alan diğer şifalı bitkisel kürleri mizde dolaşmanızı öneririz, lütfen şifalı bitkisel kürlerimize ulaşmak için linkimize tıklayınız.

 

Etiketler:

Bel incelten Şifalı Kür Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Lale dedi ki:

    Video ile yazi tamamen farkli hangisi uygulanir????
    lahana kukurtu tarifi …
    Lale

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler

Afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler Şifalı bitkiler sitemizde afrodizyak içeren bitkiler, yiyecekler, besinler, parfümler 'den bahsedeceğiz. Bilindiği gibi afrodizyak...

Kapat