Beyaz Saçlara Bitkisel Çözüm

Beyaz Saçlara Bitkisel Çözüm
17 Mart 2015 tarihinde eklendi, 10.081 kez okundu.
Beyaz Saçlara Bitkisel Çözüm

Beyaz Saçlara Bitkisel Çözüm, saç beyazlamasına son, saç beyazlamasına çare, saç beyazlamasına karşı doğal çözümler, saç beyazlamasına karşı ilaç, saç beyazlamasına bitkisel çözüm Ahmet MARANKİ bütün bu bize ilettiğiniz soruları için sizlere bitkisel kür tarifini paylaştı.

Saç beyazlaması zamanla bütün bay ve bayanların ortak sorunlarında dır. Genelde orta yaşlarda kendi göstermeye başlari. Kimi zaman saç beyazlaması erken yaşlarda da kendini gösterir. Saç beyazlaması görselliğe önem verenlerin özellikle de bayanların çok dikkat ettiği bir konudur. Bayanlar özellikle saçlarının beyazlamasını önlemek için saçlarını kimyasal içerikli boylar ile boyarlar ve bundan dolayıda saçlarının dökülmesine neden olurlar. Oysaki web sitemizde bitkisel saç boyasını paylaşmıştık, bitkisel saç boyası için tıklayınız.. Şimdi gelelim beyazlayan saçlar için ne tür bir şifalı bitkisel kür uygulamalıyız. Konunun uzmanı Por.Dr. Ahmet MARANKİ özel bir tv programında bizler için çeviz yağı ile beyazlayan saçlarımızı eski haline getirebileceğiniz vaat etti. İşte o şifalı bitkisel kür.

Saç Beyazlamasına Ahmet MARANKİ

Aktarlardan temin edeceğiniz ceviz yağı ile yapılan kür ile beyaz saçlarımızdan kurtulacağız. Yapmanız gereken cam bir kaseye 2 tatlı kaşığı ceviz yağını ilave edelim. Çeviz yağımızın üzerine 2 veya 3 çay kaşığı kadar Alkali su ve himalaya tuzu ilave edip karışıtıralım. Kürümüzün içerisinde tuz eridiği zaman şifalı kürümüz hazır.

Uygulaması: Şifaı Kürümüzü başımıza saç diplerini masaj yaparak yağımızı yaklaşık 5 – 10 dakika yedirelim, daha sonrası bir bone ile başımız kapatalım yaklaşık 3 saate kadar bekletip üzüm veya elma sirkeli su ile saçınızı durulayalım. ( 1 Çay bardağı elma sirkesini 10 lt suyun içerisine döküp karıştırın sirkeli suyumuz hazır )

Not: Bu kürümüzü yaparken isterseniz aktarlardan yağ almak yerine varsa elimizde cevizleri kaynatarak ta yapabiliriz. 10 Adet cevizin sert kabuklarını 1 litre suyla 15 dakika kaynatıp saçlarınız 3 hafta boyunca yıkayarak ta beyaz saçlarınızdan kurtula bilirsiniz.

Saç beyazlaması Ahmet MARANKİ İzle

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Akciğer kanserine bitkisel çözüm
AKCiĞER KANSERi BiTKiSEL ÇÖZÜM

Akciğer Kanseri Bitkisel Çözüm Akciğer vücudumuza oksijen sağlayan organımızdır. Her organımız milyonlarca hücrelerden oluşurlar. Akciğer Kanseri Nedir; Akciğer kanseri, yapısal olarak...

Kapat