BiTKiSEL CiLT MASKESi

BiTKiSEL CiLT MASKESi
22 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 3.545 kez okundu.
BiTKiSEL CiLT MASKESi

Bitkileri şifaya çeviren Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU fan ları için Bitkisel Cilt Maskesi ‘ni paylaştı. Bu cilt maskesini yapmak ve uygulamak çok ama çok basit. SARAÇOĞLU Kayısı ve Elma ile hazırlayıp bizlere sunduğu cilt maskesi ile artık cildiniz çok parlak ve pürüzsüz olacak. Kayısı ve Elma cilt maskesini bütün bay ve bayanlar uygulayabilir. Yüzünüze güvenle uygulaya bileceğiniz tamamen doğal olan cilt maskesi ile siyah noktalarından ve gözeneklerinizden kurtulun. Bitkisel cilt maskeleri kullanmış olduğunuz içerisinde kimyasalların bulunduğu yüz kremleri gibi kızarıklık, sivilce vb. yan etkileri bulunmaz. Kayısı ve Elmanın yüzünüzle buluşup canlı ve parlak bir görünüm almasını isteyen bayanlar sizler için cilt maskesinin hazırlanışı ve uygulanışı.

 

Dünyanın en basit güzellik tüyoları

 

 

 

Kayısı & Elma Cilt Maskesi

Kayısı ve Elma Cilt Maskesi için ihtiyacımız olan sert ekşi olmayan orta boy kırımız bir elma ve dört adet sert kayısıdır. Bir adet kırmızı sert elmamızın kabuğunu ince bir şekilde dikkatlice soyalım. Cilt maskesi için kullanılacak olan kırmızı elmamızın kabuklarıdır. Cilt maskesi için soyduğumuz elmanın kabuklarının ince olmasını özen gösteriniz. Cilt maskersi için sıra geldi kayısılarımıza. Aynı şekilde daha önce hazırda bulundurduğumuz 4 adet kayısımızın kabuklarınıda bu kez etli bir şekilde soyalım. Buradaki amacımız kesinlikle kayısının çekirdeğinin etrafındaki bulunan plazenta kısmının kullanılmamasıdır. Evet cilt maskesi için elma ve kayısılarımızı hazır hele getirdik sıra geldi kürümüzü birleştirmeye. Ufak bir tencereye elma ve kayısı kabuklarımızı çok az bir su ilave ederek kısık bir ateşte ağızı kapalı olarak beş dakika kadar kaynatıp lapa haline getirelim. Şifalı cilt kürümüzü yaparken arada tenceremizin kapağını açıp bir çatal yardımıyla kabukları ezmemizde fayda olacaktır. Lapanın çok cıvık olmamasına özen gösterilmelidir. Eğer icap ediyorsa kürümüze su ilave edebiliriz. Cilt maskemiz beş dakika kaynatıldıktan sonra ılıması beklenilir. Ilıyan cilt maskemiz kullanıma hazır dır. Cilt maskesini alnımıza çenemize yüz çevremize bastırılmadan yedirilerek uygulanır. Cilt maskesi en az 20 en fazla 30 dakika cildimizde bekletilir. Daha sonra yüzümüzü su ile yıkayıp havlu ile kurulaya biliriz. Kayısı ve Elma ile hazırladığımız şifalı cilt maskesini haftada bir defa uygulamanız yeterli olacaktır.

 

Not: Lütfen tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız, tecrübelerinizi makalemizin altında yorum yaparak paylaşa bilirsiniz.

Sitemizde yer alan tamamen doğal bitkisel saç boyamızı incelediniz mi? Bitkisel saç boyamızın bulunduğu sayfaya ulaşmak için lütfen tıklayınız..

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ishal bitkisel tedavi

ishal bitkisel tedavi Çocuklarda, bebeklerde,hamilelikte, yaşlılarda kanlı ishal ve buna bağlı ateşlenme, hepsinin tedavisi şifalı bitkiler ile hazırlanan ishal bitkisel tedavi yöntemleri...

Kapat