Bitkisel zayıflama

Bitkisel zayıflama
24 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 5.095 kez okundu.
Bitkisel zayıflama

Zayıflama ilaçları veya zayıflama hapları kullanmadan doğal yoldan zayıflama yollarını şifalı bitkiler sitemizde sizler ile paylaşacağız. Bitkisel zayıflama denildiğinde ilk olarak akıla konusunun uzmanları olan Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ve Prof.Dr. Ahmet MARANKİ gelmektedir. Bitkisel tedavi uzmanları olan hocalarımız bitkisel zayıflama yöntemleri olarak bizlere çok pratik çözümler sundur. Bitkisel zayıflama yöntemlerinin yanı sıra sizlere bitkisel zayıflama çayları önerilerimizde yine aşıdaki başlıklar altında paylaşacağız. Sizlere önereceğiz bitkisel zayıflama yöntemleri ile zayıflama ilaçları, zayıflama hapları kullanmanıza gerek kalmadan doğal ve sağlıklı bir şekilde zayıflayacaksınız.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU Bitkisel Zayıflama

Bitkisel Zayıflama

Bitkisel Zayıflama

Porf.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU mevsimine göre bitkisel zayıflama için şifalı bitkiler ile hazırlanan kürleri bizler ile paylaştı. SARAÇOLĞLU bölgesel zayıflama olarak özellikle bel bölgesi için yaz aylarında kolayca her yerden bulabileceğimiz taze sıkılmış domates suyunun tüketilmesi gerektiğini söyledi. Domatesin içerisindeki maddelerin bel bölgesindeki birikmiş olan yap tabakasının çözümüne yardımcı olacağını belirten SARAÇOĞLU günlük olarak taze sıkılmış domates suyunun çak faydalı olacağının altını çizdi. SARAÇOĞLU domates suyunun yanı sıra bitkisel zayıflama yöntemlerine kendisinde her kış uyguladığı lahana kürünü önerdi.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU Lahan Kürü ile Zayıflama

Hemen hemen her şifalı bitkiler sitesinde bitkisel zayıflama yöntemleri içerisinde lahana kürü mutlaka vardır. Bitkisel yöntemler ile doğal zayıflamak isteyenler için bizlerde lahana kürünü öneriyoruz. Lahana kürününde dikkat edilmesi gerekenleri sizler ile paylaşacağız.

Lahana Kürü

Lahana kürünün yapılışına geçmeden önce en önemli olan nokta lahananın seçilmesidir. Yazın alacağınız lahana ile yapılan kürden bir beklenti içerisine girmeniz yanlış olacaktır. Özellikle ekim ayında sonra yetişen ve açık alan lahanasını almanız gerekmektedir. Açık alan hormonsuz lahanayı küçük ebatlarda olanını alarak seçebilirsiniz. Küçük ebatlı lahanaların bir çoğu hormonsuz olacaktır. Aslında bize lahananın kendinden çok yeşil olan dış yaprakları gerekmektedir. Onun için eğer mümkün ise küçük boy lahananın dış yeşil yapraklarını satın alınız. Doğru lahana seçimini yaptıktan sonra bitkisel zayıflama lahana kürü yapılışına geçebiliriz.

Lahana Zayıflama Kürü Yapılışı

Lahanayla Bitkisel Zayıflama

Lahanayla Bitkisel Zayıflama

Doğru lahana seçiminden sonra lahana kürümüzü yapabiliriz. Lahana kürü yapılışı oldukça kolay bir kür dür. Lahana kürünü yapmaya başlamadan önce ilave olarak maydanoz ve limon da bulundurmamız gerekiyor. Maydanozda zayıflatan şifalı bitkiler arasında yer almaktadır. Limon ise hazırlayacağımız kürün tat kalitesini yükseltmek amacı ile kullanılacaktır. Arzu etmeyenler limon kullanmayabilir. Maydanoz seçimi yaparken de lütfen sapları ve yapraklarının ufak olmasına özen gösteriniz. Arık gerekli olan malzemelerimiz hazır sıra geldi yapım aşamasına.

Her hangi bir tencereye yarım litre su ilave ediniz ve içerisine iki yaprak lahananın yeşil dış yapraklarını katarak ağzı kapalı olarak 3 dakika kaynatın, daha sonra 2 dakikada sapları ile birlikte maydanoz atın ve toplamda 5 dakika kaynatın. Lahana kürü hazır sıra geldi nasıl tüketmemiz gerektiğine

Lahana Kürü Tüketilişi

Lahana kürü ılındıktan sonra tüketilmesi ve taze olarak günlük yapılması gereken bir zayıflama kürü dür. Hazırlamış olduğumuz bitkisel zayıflama kürü 3 parçaya bölünerek sabah öğle ve akşam içerisine aruz edilirse limon sıkılarak tüketilebilir. Eğer ki lahana suyu tadını beğenir iseniz ve mide gazı yapmıyor ise limon sıkmanız şart değildir. Lahana kürü 15 gün uygulanıp bir hafta ara verilip 15 gün daha uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Bitkisel zayıflama Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git