Böbrekte Protein Kaçağı

Böbrekte Protein Kaçağı
3 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 48.139 kez okundu.
Böbrekte Protein Kaçağı

Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile idrarda protein kaçağı tedavi yöntemlerini sizler ile paylaşacağız. Böbrekte protein kaçağı bitkisel tedavi yöntemini bizlere Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU hocamız verecek.

Böbrekte, idrarda Protein Kaçağı

Böbrekte Protein Kaçağı

Böbrekte Protein Kaçağı

Böbreklerimiz proteinler de dahil olmak üzere vücut için gerekli olan bileşenleri kandan süzerek alan organımızdır. Ancak, bazı hastalıklar durumlarında veya başka nedenlerden dolayı böbrekler proteinleri yeterince süzemediği için idrara geçerler. İdrarda protein düzeyinin düşük olması normaldir. Özellikle genç insanlarda egzersiz sonrası ve bazen hastalık sırasında idrardaki protein miktarında geçici bir yükselme gözlenebilir. Bu durum normal karşılanır. Mikro albümin testi sırasında idrarda tespit edilen proteinler genellikle diyabetik böbrek hasarının en erken belirtisi olmaktadır. Peki bu rahatsızlıktan şifalı bitkiler ile iyileşmeniz mümkün müdür ? Prof.Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU ‘nun şifalı bitkiler ile hazırladığı kür ile böbrekte protein kaçağı kesin olarak mümkün gibi gözüküyor.

Böbrekte Protein Kaçağı Bitkisel Tedavi

Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile hazırlanacak olan kür ile böbrekte protein kaçağı bitkisel tedavi yöntemini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız. Böbrekte protein kaçağı tedavisi için Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bizlere iki ayrı kür kullanılması gerektiğini paylaştı. Bitkisel tedavi kürü sabah ve akşam olmak üzere iki şekilde kullanılmaktadır.

Böbrekte Protein Kaçağı Bitkisel Kür – Sabahları

Aşağıda ayrıntılı şekilde yapılmasını ve kullanımını paylaştığımız idrarda protein kaçağı bitkisel tedavi kürünü sadece sabahları kullanmanız gerekmektedir.

Malzemeler:

  • 1 Lt. Alkalin ( Klorsuz su )
  • 8-9 Adet Maydanoz

Yapılışı:

Malzemeleri gibi yapılışı oldukça kolay olan kür tarifine başlamadan önce maydanoz seçimi hakkında siz değerli şifalı bitkiler ziyaretçilerimiz için maydanoz seçimi hakkında bir kaç öneride bulunacağız. Öncelikle maydanozun sapında, yapraklarından daha fazla su olduğunu belirtmek istiyoruz. Maydanoz seçerken lütfen küçük yapraklı ve sapı kısa olmasına özen gösteriniz. Kür ihtiyacı kadar maydanozu aldıktan soran arta kalanı gazeteye sararak muhafaza ederseniz yaprakları sarımsı hal almaz. Lütfen Kürü yaparken sarı yaprakları var ise küre ilave etmeyiniz. Gerekli açıklamaları yaptıktan sonra böbrekte protein kaçağı bitkisel tedavi kür yapımına başlayabiliriz. Kaynayan 2 bardak kadar suya alkalin suya 8-9 adet sapı ile birlikte taze maydanoz atınız ve ocağınızı kısık konuma alınız ve kapın ağız kapalı olarak 5 dakika kadar kaynatın. 5 Dakika sonra ocağınızın altını kapatarak ılımasını bekleyiniz. ılınınca süzünüz.

Kullanımı:

İdrarda protein kaçağı bitkisel tedavi kürü kullanımını sabah kahvaltısından 1 saat kadar önce 1 su bardağı içiniz. Her gün taze olarak yapınız ve içerisine herhangi başka bir tatlandırıcı atmayınız.

Böbrekte Protein Kaçağı Bitkisel Kür – Akşam

Sabahlayın maydanoz ile yapıp uyguladığımız kür sonrası akşamlayın da aşağıdaki bitkisel tedavi kür uygulanması gerekmektedir.

Malzemeler:

  • Yaban Kekiği
  • 1 Su bardağı alkalin su

Yapılışı:

Kaynamakta olan bir su bardağı alkalin suyumuza bir tatlı kaşığı kadar yaban kekini atının ve ağzı kapalı olarak 3 dakika kısık ateş de kaynatın. 3 dakika sonra ocağınızın altını kapatarak demlenmesini bekleyiniz. Hazırladığımız kür ılındıktan sonra süzerek kullanıma hazır kıvama getiriniz.

Kullanımı:

Sabahları maydanoz kürünü uyguladıktan sonra akşamına hazırladığınız kekik kürünü yemeklerden iki saat sonra tüketiniz. Böbrekte protein kaçağı için hazırlanan her iki bitkisel kür tedavisi 1 ay boyunca ara vermeden devam edilmeli sonra 2 hafta ara verip yine aynı kürü bir ay daha uygulaması gerekmektedir.

Böbrekte protein kaçağı tedavisi hakkındaki videomuzu izlemek için burayı tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Böbrekte Protein Kaçağı Konusuna 14 Yorum Yapıldı
  1. Necmi topçu dedi ki:

    Bu kürü banada yazarmısınız kullanımını bendede çok proteyin kaçağı var teşekkür ederim

Sayfa başına git