Boy uzatan şifalı bitkiler

Boy uzatan şifalı bitkiler
3 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 12.949 kez okundu.
Boy uzatan şifalı bitkiler

Bir çok boy uzatma yöntemleri veya boy uzatma ilaçları kullanmanıza rağmen boyunuzun uzamasında bir değişiklik olmadı mı? O zaman bu makalemizde nasıl ilaçsız ve boy uzatma ameliyatı olmadan boy uzatılır hep birlikte görelim. Boy uzatan şifalı bitkiler neledir, nasıl beslenirsek çocuğumuzun boyu uzar hepsini konusunun uzmanı Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ve Prof.Dr. Ahmet MARANKİ ‘nin boy uzatma kürleri göreceğiz. Boy uzatan şifalı bitkiler ile hazırlanan kürleri anlatmadan önce boy kısalığı neden olur hiç düşündünüz mü? İşte boy kısalığının nedenleri;

Boy Kısalığının Nedenleri

Boy kısalığının bir çok nedeni vardır. Sizlere önerimiz her ne olursa olsun erken teşhis çok önemlidir. Eğer ki çocuğunuzda boy akranlarına göre daha yavaş ilerliyor ise bunun çözümü sizlere önereceğimiz şifalı bitkiler ile bulabilirsiniz. Peki boy kısalığı neden olur.

 • Ailesel faktörler; Anne ve babanın boyu çocuğunuzun boyunu belirleyen önemli faktörlerdendir.
 • Beslenme; Her ne kadar anne ve babanın boyunun uzunluğu kadar önemli olmasa da beslenmenin de çocuğunuzun boyunun uzunluğunu belirleyici bir faktör olduğunu unutmayınız. Dengeli ve doğru beslenme çocuğunuzun boyunun uzunluğunu belirleyici bir faktördür.
 • Psikolojik faktörler; Evde, işte, okulda yaşanan her türlü psikolojik baskı ve stres çocuğunuzun boyunun uzunluğunu belirleyen bir diğer faktördür.
Boy kısalığının bunların dışında birde hastalıklardan kaynaklanan nedenleri vardır. Bunlar ise;

 1. Bağırsak hastalıkları
 2. Karaciğer hstalıkları
 3. Kalp hastalıkları
 4. Böbrek hastalıkları
 5. Kan hastalıkları
 6. Şeker hastalıkları
 7. Kemik ve kıkırdak hastalıkları

Her şey yolunda gidiyor ve hala çocuğunuz boyunda bir gelişme göremiyor iseniz sizlere Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘nun önerdiği boy uzatma kürünü denemenizi öneririz.

İbrahim SARAÇOĞLU Boy Uzması için Şifalı Gıdalar

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU özellikle çocuklarda boy kısalığı için önemli paylaşımlarda bulundu. SARAÇOĞLU çocukların boyunun uzaması için erken müdahalenin önemini vurgulayarak, boy uzatan gıdalar olarak balık tüketilmesi gerektiğini belirtti. İbrahim SARAÇOĞLU balıkların özellikle sırt bölgesindeki siyah etinin çocuklarının boyunu uzaması için çok şifalı olduğunu belirterek;

 • Kefal
 • Torik
 • Palamut
 • Uskumru

Balıklarının tüketilmesi gerektiğini belirtti.

Boy Uzatan Şifalı Bitkiler izle

Boy kısalığı nedenleri ve Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘nun boy uzaması için önerdiği gıdaları sizler ile paylaştıktan sonra sıra geldi Prof.Dr. Ahmet MARANKİ ‘nin boy uzatma kürüne.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi
ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi

ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi ibrahim saraçoğlu saç dökülmesi; Özellikle hamilelikte saç dökülmesi nedenleri ve hamilelikte yaşanan diğer sağlık problemleri için...

Kapat