Cilt güzelliği için şifalı bitkiler

Cilt güzelliği için şifalı bitkiler
19 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.974 kez okundu.
Cilt güzelliği için şifalı bitkiler

Cilt güzelliği bayanların en dikkat ettiği ve uğruna çok yüksek paralar harcadığı en büyük sorunlardan bir tanesidir. Cilt güzelliği için şifalı bitkileri seçmeniz sizleri ekonomik yönden rahatlatacaktır. Cilt güzelliği için şifalı bitkiler sizleri sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak güzelleştirecektir. Makyaj malzemeleri ve ya kozamatik ürünler hem pahalı hemde geçici bir çözümdür. Cilt güzelliği için şifalı bitkiler sizlere ileride doğacak ciltte beneklenme veya nokta şeklindeki kötü suprizler yaşatmaz. Cilt güzelliği için şifalı bitkileri seçmeniz için bir çok nedeniniz var aslında ama kullanmamak için tek bir nedeniniz var oda hazırlamak için üşenmeniz dir. Sizler için cilt güzelliği için şifalı bitkiler ile hazırlanacak çok pratik ve bir o kadar da etkili bitkisel kürler paylaşacağız.

 

Cilt güzelliği için şifalı bitkiler ile çözüm

Cilt güzelliği için şifalı bitkilere geçmeden önce cilt güzelliği için mutlaka sigara kullanmamanız ve sigara dumanı içeren ortamlarda bulunmamanız önerilmektedir. Cilt güzelliği için basit kürleri bizlere Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU katıldığı özel bir tv. programında paylaştı. Cildinizin zaman içerisindeki kaybettiği parlaklığını tekrar kazandırmak için maydanoz limon kür çok etkili bir çözüm olacaktır. Bu kürü kullanalar 3 gün içinde ışıl şıl bir cilde sahip olacaktır.

 

Maydanoz limon Kürü yapılışı ve uygulanışı

Cildinizin eskisi gibi ışıl ışıl parlaması için sizler için harika bir bitkisel kür olan maydanoz limon kürünü yapmanız ve uygulamanızdır.

Yapılışı

Blender içine bir bardak su ve 15-16 saplı olarak maydanoz ilaveten taze sıkılmış 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon koyunuz ve çalıştırın, bir kaç dakika içinde kürümüz hazır oldu.

Uygulanışı

Bu kürümüzü sabah kahvaltısından 10 dakika önce içiniz ve 15 gün boyunca uygulayınız, kürün faydasını 3-4 içinde göreceksiniz.

Not: Maydanoz limon kürü karaciğer yağlanması içinde bulunmaz bir şifalı bitkisel kürdür. Düşük tansiyonu olanlar bu kürümüz önerilmez…

Cilt temizliği için pratik ve bitkisel çözüm

Cildinizi doğal yoldan temizlemek için önerilen şifalı bitkiler lavanta çiçeğidir. Lavanta çiçeği çok hoş kokulu bir bitkidir. 1 tatlı kaşığı lavantayı 1-1,5 litre suda 7-8 dakika kaynatınız ve ılıdıktan sonra pamuk ile cildinizi temizleyiniz..

 Video

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kuşburnu çayının faydaları
Diz kapağı sıvı kaybı için şifalı bitkiler

Diz kapağı sıvı kaybı için şifalı bitkiler Diz kapağı sıvı kaybı, diz kapağı ağrıları, kanser hastaları, baldır ağrısı, diz kapağı ses...

Kapat