CiNSEL GÜCÜ ARTIRICI ŞiFALI BiTKiLER

CiNSEL GÜCÜ ARTIRICI ŞiFALI BiTKiLER
25 Mart 2015 tarihinde eklendi, 15.640 kez okundu.

CiNSEL GÜCÜ ARTIRICI ŞiFALI BiTKiLER

Cinsel güç veren bitkiler, Seks gücü veren, cinsel gücü artıran şifalı bitkiler neler dir?Bu şifalı bitkiler den nasıl faydalanmalıyız. Konusunun Profesörü Sayın İbrahim SARAÇOĞLU bizler için harika bir cinsel performans artırıcı şifalı bitki kürü paylaştık.

Pro.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU tv. programında cinsel gücü arttıran ilaçlara değindi ve yan etkilerinin bulunacağını ve hatta dikkatlice okursanız performans artırıcı ilaçların üzerinde yan etkilerinin yazılı olacağını ve bir çoğununda sağlık bakanlığı onaylı olmadığı belirterek en doğal yöntemin şifalı bitkiler olduğunun altını çizdi.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU nun sizler için hazırladığı şifalı kür ileri yaşta cinsel gücü yetirmiş kişiler için kullanılması gereken bir kür olduğunu, cinsel dürtüleri artırmak amaçlı bir kür olmadığını sertleşme sorununa faydalı bir şifalı bitki kürü olduğunu söyledi. SARAÇOĞLU eğer cinsel dürtüleri artırmak isteyen erkekler ve bayanlar bunun için keçi boynuzunu tüketmeleri gerektiği belirtti.

 

SERTLEŞMEYE KARIŞI ŞİFALI BİTKİLER

Prof.Dr. SARAÇOĞLU sertleşme sorunu yaşayan baylar için şifalı bitki olarak kerevizi önerdi. SARAÇOĞLU kerevizin avrupada kapsüllenmiş olarak erksiyon ilacı olarak satıldığını değildi. Kereviz kürünü nasıl yapacaksınız ve uygulayacaksınız.

 

sekes seks güç izle

 

 

Yapılışı

Yaklaşık yumruk büyüklüğünde bir kerevizi dilimleyerek yarım litre suda yaklaşık olarak 5 dakika kaynatıyoruz ve 5 dakikada sonra yine suyumuzun üzerinde 15 ila 20 adet saplı maydanoz 3 dakika da bu şekilde kaynatacağız toplam 8 dakika olmuş olacak. Şifalı kürümüz hazır sıra geldi kullanışına.

Uygulanışı

Hazırladığımız şifalı kürümüzü soğumaya bırakalım. Kürümüz içme kıvamı geldiği zaman tükete bilirsiniz. Bu kürümüzü her gün taze olarak hazırlayacak 15 ila 20 gün boyunca içiniz. 15 – 20 Gün kullandıktan sonra bir hafta ara verip tekrar 15 – 20 gün kullanacaksınız ve farkı kendiniz göreceksiniz. Geçmiş olsun…

Cinsel Seks Gücü Artırıcı İzle

 

Etiketler:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
GÖBEK ERİTEN BİTKİSEL FORMÜL
Göbek nasıl eritilir

Göbek nasıl eritilir Göbek nasıl eritilir; Göbek eritme hareketleri yaptınız ama başarılı olamadınız mı? Göbek eritme diyeti ile göbek eritme...

Kapat