Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi

Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi
31 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 106.749 kez okundu.
Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi

Damar tıkanıklığı genellikle orta yaş ve sonrasında gözükür, damar tıkanıklığı bitkisel tedavi yöntemleri ile tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Damar tıkanıklığı kendisini yürüme esnasında ve yorgunluk olarak hissettirir Bu durumun nedeni damarlarımızın yağ ile kaplanıp % 70-80 civarında tıkanmasıdır. Böyle olunca da tıkanık olan damar ilgili organı yeterince besleyemez duruma gelir. Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile damar sertleşmesi ve bütün damar tıkanıklığı bitkisel tedavi ile tedavi edilebilir. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ve Prof.Dr. Ahmet MARANKİ hocalarımızın bizler ile paylaştığı bitkisel tedavi yöntemi Kalp damar tıkanıklığı olmak üzere beyin, bacak, boyun dahil vücudunuzun bütün damar rahatsızlığını tedavi edicidir.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU Damar Tıkanıklığı Tedavisi

Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi

Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU damar yağlanması, tıkanması, daralması gibi görülen vak’alar için şifalı bitkiler ile hazırlanan kür tarifini bizler ile paylaştı. SARAÇOĞLU paylaştığı damar tıkanıklığı bitkisel tedavi kürünü kullananların damar tıkanıklığı riskini önleyici ve %80 kadar olan tıkanıklıkları tedavi edici özelliğinin bulunduğunu belirtti. Damar tıkanıklığı için şifalı bitkiler ile hazırlanan kür tarifi ve kullanımı aşağıdaki gibidir.

Damar Tıkanıklığı için Şifalı Bitkiler ile Hazırlanan Kür

Damar tıkanıklığı için şifalı bitkiler ile hazırlanan kür sahibi Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘dur. Kür yapımı için ihtiyacımız olan malzemeler, yapımı ve tüketimi aşağıdaki gibidir.

Damar Tıkanıklığı Kürü Malzemeleri

  • 16 Adet Maydanoz
  • Limon
  • 1 Diş Sarımsak

Damar Tıkanıklığı Kürü Yapılışı

Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile hazırlanan damar tıkanıklığı bitkisel tedavi kürü yapılması ve uygulanması oldukça pratiktir. Evimiz de bulanan blender içerisine 1 bardak su ilave edelim, sonrasından sapları ile birlikte 16-17 adet maydanoz. 1 diş kadar sarımsak ve 2 yemek kaşığı dolusu adet limon suyu atıp çalıştıralım. Yaklaşık 1 dakika kadar çalıştırmamız yeterli olacaktır.

Damar Tıkanıklığı Kürü Uygulanışı

Günlük taze olarak yaptığımız damar tıkanıklığı bitkisel tedavi kürü her sabah kahvaltıdan 15- 20 dakika önce tüketiyoruz. Damar tıkanıklığı kürünü 3 gün sarımsaklı 3 gün sarımsaksız 3 gün sarımsaklı olarak toplam 9 gün yapıyor ve uyguluyoruz sonra 3 gün ara verip tekrar 3 gün sarımsaklı 3 gün sarımsaksız 3 gün sarımsaklı olarak toplam 9 gün daha uygulamamız gerekmektedir. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU damar hastalıkları tedavisi kür tarifinin videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Not: Prof.Dr. Ahmet MARANKİ damar tıkanıklığı bitkisel kür tarifini sayfa ikide yer almaktadır.

Etiketler:

Damar Tıkanıklığı Bitkisel Tedavi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ayhan özer dedi ki:

    Aç karnına diyorlarsa bir bildikleri vardır. Gözünü kapa iç.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kanser Bitkisel Tedavi

Kanser Bitkisel Tedavi Bir çok kanser vak'alarını duymuşsunuzdur, prostat, akciğer, kolon, rahim, mide, karaciğer, bağırsak, pankreas vb. Peki kanser bitkisel...

Kapat