Depresyon bitkisel tedavi

Depresyon bitkisel tedavi
22 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 14.720 kez okundu.
Depresyon bitkisel tedavi

Depresyon, korku, anksiyete bozukluğu ve panik atak tedavisi için Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘nun önerdiği depresyon bitkisel tedavi yöntemlerini sizler için videosu ile birlikte şifalı bitkiler sitemizde paylaştık.

Depresyon nedir

yaşantımızda zevk ile yaptığımız sosyal aktiveteleri çeşitli çevresel, hormonal veyahutta genetik bozuklardan dolayı yapmak istemediğimiz veya yaparken bile zevk almadığımız bir çöküntü halidir. Depresyon toplumlarda sıkça görülen bir durumdur. Her insan hayatının belli bir dönemlerinde depresyon ile tanışabilir.

Depresyon belirtileri nelerdir

Depresyon bitkisel tedavi

Depresyon bitkisel tedavi

Depresyon döneminde kişi kendisini üzgün, korku ve kaygı ( Anksiyete ) içinde hisseder. Depresyondaki kişi hayata tamamen olumsuz bakar veya olumsuz taraflarını görür. Depresyondaki insan geçmişindeki yaşadığı olumsuzlukları da kendine mahal eder. Kendisi düşünmek istemesede bu durumu kontrol edemez. Geçmişinden ziyade geleceğide olumsuz şeyler olacağını düşünür ve bundan dolayı hayatı anlamsız bulur kendinide çaresiz hisseder. Bu belirtilerin hepsine de depresyon diyemeye biliriz şayet bu belirtiler bir hafta boyunca her gün yaşayanlar için geçerlidir. Depresyon gençlerde kendini duygu değişiklikleri ile gösterir ve bunun sonucu olarak gençlerde çabuk sinirlenme görünür. Depresyona giren kişilerde intihar etme veya kişinin kendine zarar verme olayları sıkça görünmektedir. Peki bu bütün bu olumsuzluklardan kişiyi şifalı bitkiler ile nasıl kurtulabilir. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kendine ait sosyal ağından abonelerine şifalı bitkiler ile hazırladığı depresyon bitkisel tedavi yöntemi ile bunun mümkün olduğu belirtti.

Depresyon ve korku bitkisel tedavi kür

Depresyon, korku, anksiyete bozukluğu ve buna bağlı panik atak bitkisel tedavi yöntemleri için ihtiyacımız olan malzemeler;

  • Maydanoz
  • Tere Otu
  • Ispanak

Bitkisel kür yapılışı

Bitkisel tedavi kürümüz sabah ve akşam ayrı ayrı şekillerde yapılıp kullanımaktadır.

Sabah yapılıp içilecek kür:

Öncelikle kürümüzü yapmaya başlamadan önce hazırladığımı bitkisellerin kesinlikle sararmamış olmamasına özen göstermeliyiz. Kaynamakta olan bir yarım litere suyun içerisin saplarıyla birlikte beş veya altı yaprak ıspanak on oniki tane maydanoz atılır ve ağzı kapalı olarak kısık ateşte üç dakika kaynatılır. Kaynamakta olan kürümüz 3 dakika sonra altı kapatılır ve soğumaya bırakılır. Unutmayın bitkisel kür her sabah taze olarak hazırlanıp tüketilir.

Akşam yapılıp içilecek kür:

Kaynamakta olan yarım litre suya beş altı adet saplarıyla birlikte ıspanak ve dokuz on tane saplarıyla birlikte tere atılır ve hafif bir ateşte ağzı kapalı olarak yaklaşık 3 dakika kadar haşlanır. Kürümüz 3 dakika haşlandıktan sonra ılımaya bırakılır ve ılındıktan sonra tüketilebilir.

Uyarı!

Şifalı bitkiler ile hazırladığımız kür bir hafta boyunca her gün uygulanır, ikinci haftada iki günde bir, üçüncü haftada ise üç günde bir uygulanır. ondan sonraki hafta ise haftada bir gün uygulanarak kür tamamlanır. İhtiyaca göre bu kür altı ayda bir tekrarlanabilir. Her iki karışımı da yemekten yarım saat önce veyahutta yemekten bir saat sonra uygulayınız.

Sizin için hazırladığımız depresyon, korku, panik atak anksiyete bitkisel tedavi yöntemlerini anlatan videomuzu izlemek için lütfen burayı tıklayınız.

Etiketler:

Depresyon bitkisel tedavi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. selim dedi ki:

    iTKiSEL CiLT MASKESi Bitkileri şifaya çeviren Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU fan ları için Bitkisel Cilt Maske

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
BiTKiSEL CiLT MASKESi

BiTKiSEL CiLT MASKESi Bitkileri şifaya çeviren Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU fan ları için Bitkisel Cilt Maskesi 'ni paylaştı. Bu cilt maskesini...

Kapat