Ender saraç zayıflama çayı

Ender saraç zayıflama çayı
12 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.253 kez okundu.
Ender saraç zayıflama çayı

Kış aylarında bedenimize yerleşen birikmiş yağları eritmenin artık zamanı geldi ve geçiyor. Ender saraç zayıflama çayı ile vücudumuzdaki birikmiş yağları kolayca eritebilir eski formunuza dönebilirsiniz. Bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz için Dr. Ender Saraç zayıflama çayı nasıl yapılır ve yaptığımız zayıflama çayı nasıl tüketilir videosu ile birlikte paylaşacağız. Kolay zayıflama ve hızlı zayıflama yöntemi olarak bilinen sarımsak çayı hem yapılması hemde uygulanması çok kolay ve pratik bir bitkisel kür dür. Maddi bakımdan da bütçenize zorlamayacak olan sarımsak çayıkokulunun aksine kokusuz bir çay dır. Siz değerli takipçilerimiz için Ender Saraç zayıflama çayı yanı sıra diğer zayıflama kürlerini de bu makalemizde geniş yer vereceğiz.

Sarımsak Çayı ile Zayıflayın

Dr.Ender SARAÇ sarımsak çayı ile zayıflanacağını bizler ile paylaştı. Sarımsak çayı sadece sizi zayıflatma kalmayacak, tansiyonunuzu düşmesine, kolesterolünüzün düşmesine, kanı sulandırmaya ve özellikle kış aylarında sık hastalanıyor iseniz vücuttaki mikropları öldürerek bu sorunu da yok edecektir. Peki Ender saraç zayıflama çayı olarak bilinen sarımsak çayı nasıl yapılır ve nasıl tüketilir.

Zayıflama Çayı Yapılması

 

Ender Saraç zayıflama çayı yapılmasına geçmeden önce sizlere sarımsak seçimi hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum. Ülkemize son dönemlerde daha fazla üretim almak amacı ile çok sayıda ÇİN sarımsak tohumu ve ÇİN sarımsağı girmiş bulunmaktadır. Lütfen sarımsaklarımız Kastamonu Taşköprü sarımsağı olmasına özen gösteriniz. Peki ÇİN sarımsağı ile Kastamonu sarımsağı nasıl ayırt edilir.

 

Taşköprü sarımsağı

Taşköprü sarımsağı

 

Çin sarımsağı

Çin sarımsağı

 

Yukarıda resimde gördüğünüz gibi ÇİN sarımsağının hepsi birbirine benzeyen parlak beyaz kabuklara sahip bir yapıya sahiptir. Kastamonu sarımsağı ise değişik yapılarda mevcut dur. Sarımsak seçiminin neden bu kadar önemli olduğunu soranlar için Uzmanlarımız ÇİN sarımsağındaki bulunan mineralin yerli sarımsaktaki bulunanın 10 da biri kadarının mevcut olduğunun cevabını aldık. Doğru sarımsak seçimini de yaptıktan sonra şimdi sıra geldi Ender saraç zayıflama çayının yapılmasına.

Zayıflama Çayı için Malzemeler

  • Zencefil
  • Sarımsak
  • Limon
  • Bal

Zayıflama Çayı Yapılması

Malzemelerimi hazırladıktan sonra şimdi sıra geldi Ender saraç zayıflama çayı olarak bilinen sarımsak çayının yapılmasına. Bir cezveye bir bardak suyu kayalım sonrasında iki uç parmak ucu kadar taze zencefili doğrayıp cezveye ilave edelim ve 7 dakika boyunca kaynatalım. Daha sonra 2 – 3 diş sarımsağı kabuklarını soyduktan sonra ezmeden ufak bir baskı ile patlatalım. Sonra sarımsaklarımızı da ilave dip 3-5 dakika demlenmesini bekleyelim. Son olarak demlenen çayımızı süzerek bir bardağa alıp bir tatlı kaşığı limon suyu ve bal ilave edelim. Ender saraç zayıflama çayımız hazır!

Ender Saraç Zayıflama Çayı Yapılması İzle

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Soğan suyu ile zayıflama

Soğan suyu ile zayıflama Son zamanlarda sıklıkla karşıma soğan suyu ile zayıflama mümkün mü soruları çıkmakta. Bilindiği gibi ülkemize soğan...

Kapat