Evde bitkisel diş beyazlatma

Evde bitkisel diş beyazlatma
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.334 kez okundu.
Evde bitkisel diş beyazlatma

Herkesin hayalidir bembeyaz dişlere sahip olmak. Bu makalemizde sizlere evde bitkisel diş beyazlatma için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Şifalı bitkiler sitemizde sizler ile paylaşacağımız bitkisel diş beyazlatma kürü ile dişleriniz hem beyazlayacak hemde ağız içi mikroplarını da dezenfekte edilmesini sağlayacaksınız. Prof.Dr. Ahmet MARANKİ ‘nin bizlere önerdiği bitkisel diş beyazlatma formülünü kullananlar geceleri ağız suyu akması ve diş gıcırdatması şikayetlerinden ‘de kurtulacak.

Evde bitkisel diş beyazlatma yapımı ve kullanımı

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ evlerimizde temin edebileceğimiz şifalı bitkiler ile kolayca ve zahmetsizce dişlerimizi beyazlatabileceğimizi ve bu hazırlanan bitkisel diş beyazlatma karışımı ile geceleri uyku halinde iken ağız suyu akması ve diş gıcırdatması gibi rahatsızlıklarımızdan kurtulacağımızı belirtti. Güzel ve beyaz dişlere sahip olmak için yüksek paralar ödememize gerek kalmadan bu doğal yöntem hem etkili hemde sağlıklı.

Bitkisel diş beyazlatma kürü

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ bitkisel diş beyazlatma kürünü katıldığı özel bir tv. programında bizler ile paylaştı, bizlerde sizler için programı videosu ile birlikte şifalı bitkiler sitemizde paylaştık. MARANKİ bitkisel diş beyazlatma kürü ile dişlerin en az 2 veya 3 ton kadar beyazlayacağını ve ağız içinde bakterilerin den kurtulacağımızın altını çizdi. Evde bitkisel diş beyazlama yapımı için ihtiyacımız olanlar;

Malzemeler

  • Karbonat
  • Tuz
  • Elma sirkesi

Bitkisel diş beyazlatma kürü yapılışı

Malzemelerimizin hepsi bu kadar sıra geldi bitkisel diş beyazlatma karışımımızın yapılmasına. Yukarıda listesini paylaştığımız malzemeleri cam bir kaseye 1 tatlı kaşığı karbonat, çeyrek çay kaşığı tuz, çeyrek çay kaşığı elma sirkesi olarak katını ve biraz karıştırınız. Bitkisel diş beyazlatma kürümüz hazır sıra geldi kullanımına.

Evde bitkisel diş beyazlatma

Evde bitkisel diş beyazlatma

Bitkisel diş beyazlatma kürü kullanılışı

Bitkisel diş beyazlatma kürünün yapılışı kadar kullanımı da çok kolay ve pratik. Hazırlamış olduğunu bitkisel diş beyazlama kürünü ileri dönük muhafaza etmek için tüp veya ağzı kapalı bir kapa koyunuz. Bitkisel diş beyazlatma kürünü normal diş fırcası ile diş fırçalar gibi fırçalayın. Dişlerinizdeki değişimi 3 günden sonra göreceksiniz ve gözlerinize inanamayacaksınız.

Bitkisel diş beyazlama video izle

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
şekeri anında düşüren şifalı bitkiler
Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler

Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler Şifalı bitkiler olarak tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, diyabet nedir, gizli şeker belirtileri nelerdir ve en...

Kapat