Gıdık Eritme

Gıdık Eritme
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 4.574 kez okundu.
Gıdık Eritme

Kolay ve doğal yöntemler ile gıdık eritmek çok ama çok kolay. Gıdık ve gıdık bölgesindeki yağlardan ve sarkmalardan sizler ile paylaşacağımız şifalı bitkiler ile hazırlayacağımız kür ile veda edeceksiniz. Yüksek bedeller ödemeden ve evde hazırlayıp uygulayabileceğimiz gıdık sarması kürü bizler için Bitki ve Güzellik Uzmanı Suna DUMANKAYA hazırlayacak ve nasıl uygulamamız gerektiğini bizlere katıldığı özel bir tv programında gösterecek. Gıdık eritme kürü tamamen doğal olduğu ve içerisinde hiç bir kimyasal bulunmadığından dolayı herkes güven ile vücuduna uygulayabilir. Sizler ile paylaşacağımız gıdı eritme şifalı kürü Suna DUMANKAYA nın kitabında bile bulunmamaktadır.

Gıdık Eritme için Bitkisel Kür

Özel bir tv. programını katılan Bitki ve Güzellik Uzmanı Suna DUMANKAYA gıdık ve gıdık bölgesindeki sarma ve yağlanma için sumak kürünü önerdi. Sumak aktarlarda, baharatçılarda, marketlerde kolayca bulabileceğiniz bir çeşit baharattır. Sumak kürü için öğütülmüş sumak kullanılması gerekmektedir. Peki sumak kürünü nasıl hazırlayacağız ve nasıl uygulayacağız.

Sumak Kürü için Malzemeler

  • 2 Çorba kaşığı sumak
  • 1 Adet yumurta akı
  • 1 Adet saf rendelenmiş beyaz sabun

Sumak Kürü Hazırlanışı

Gıdık eritme kürümüzü hazırlamaya, malzemelerimizi hazırladıktan sonra başlayabiliriz. Kürün hazırlanışı çok kolay, yapmanız gereken cam bir kaseye 2 çorba kaşığı toz halinde sumak, 1 adet yumurta akı ve bir miktar kullanılmamış ve rendelenmiş saf sabunu ilave edip bir miktar karıştırmaktır.

Gıdık Eritme Kürün Uygulanışı

Evet gıdık eritme kürümüzü hazırladık sıra geldi uygulamasına. Kürün hazırlanması kadar uygulanması da oldukça kolay dır. Maskemizi uygulamadan önce ilk olarak gıdık bölgesine masaj yapmamız oldukça faydalı olacaktır. Masaj yaptıktan sonra hazırladığımız kürü temiz bir beze veya baş örütüsüne boşaltalım ve aşağıdaki resimdeki gibi bağlayalım.

Gıdık sarkması için şifalı bitkisel kür

Gıdık sarkması için şifalı bitkisel kür

Suna DUMANKAYA gıdık eritme kürünü haftada 3 gün 1 saat uygulanması gerektiğini ve bu kürü uygulayanların ameliyat olmadan gıdık bölgesinden kurulacaklarını belirtti. Suna DUMANKAYA sumak içildiği zaman göbek yağlarını erittiği gibi düzenli şekilde tarifini verdiğimiz maskede kullanıldığı zaman ise gıdık bölgesini eriterek güzel bir görünüm almanızı sağlayacağını söyledi.

Video

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kız çocuğu sahibi olmak için
Kız çocuk olması için şifalı bitkiler

Kız çocuk olması için şifalı bitkiler Bütün ailelerin istediğidir çocuk ( bebek ) sahibi olmak. Kimi aileler kız çocuk olmasını isterken kimi...

Kapat