Göbek nasıl eritilir

Göbek nasıl eritilir
24 Mart 2015 tarihinde eklendi, 6.285 kez okundu.
Göbek nasıl eritilir

Göbek nasıl eritilir; Göbek eritme hareketleri yaptınız ama başarılı olamadınız mı? Göbek eritme diyeti ile göbek eritme de sonuç alamadınız mı? O zaman sizler için harika şifalı bir bitkisel kür paylaşacağız. Göbek nasıl eritilir ? Özel bir televizyon programına katılan Prof. Dr İbrahim SARAÇOĞLU na bu soruyu sorduk ve bizler için harika bir bitkisel çözümler önerdi. 

Göbek Eritmek için Domates Suyu

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU göbek ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmak için domates suyunun içilmesini önerdi. SARAÇOĞLU domates suyunu yaparken domateslerin hormonlu olmaması gerektiğini ve bu kürü kışında uygulamak isteyenler için bolca domatesi yaz aylarında alıp derin dondurucuya atıp kışın sıkarak da faydalana bileceklerini de belirtti. Domates suyunu öğleden sonra günde bir defa tüketilmesi gerekilmektedir. Göbek eritmek için sadece domates suyu kürüne ilaveten sabah kalktığınız zamanda maydanoz limon kürünü uygulamanız gerekmektedir. Bu uygulamayı 1 ay uygulayıp 10 gün ara verip 1 ay tekrar uygulayınız. Peki maydanoz kürünü nasıl yapacaksınız?

Maydanoz Limon Kürü

Maydanoz ları saplarıyla birlikte birlikte 2 dakika kaynatınız ve soğuyunca içerisine limon sıkınız.. Maydanozların taze ve sararmamış olmasına özen gösteriniz ve mümkünse maydanozları alırken küçük ebatta olmasına dikkat ediniz.

Göbek Eriten Bitkisel Kür Tarifi İzle

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git