Göz Altı Morlukları Nedeni ve Kurtulmak

Göz Altı Morlukları Nedeni ve Kurtulmak
19 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.926 kez okundu.

Göz Altı Morlukları Nedeni ve Kurtulmak

Göz Altı Morlukları Nedeni ve Kurtulmak; Göz altı morlukları özellikle bayanlar için görsel olarak önemli bir sağlık sorunudur. Göz altı morluklarının yaşamsal sağlık olarak size olumsuz olacak bir faktör göstermez. Göz altı morluklarının bir çok nedeni vardır. Göz altı morluklarının başılıca nedeni yorgunluk ve uykusuzluk olarak bilinir. Göz altı morlukları genelde bilgisayar karşısında çalışan bayanlarda daha çok gözükmektedir. Göz altı morluklarını bayanlar genellikle makyaj yaparak gizlemeye çalışırlar ama bu kesinlikle geçici bir çözümdür. Göz altı morluklarının başka nedenleri de vardır bunlar kısacası Kemik yapısının bozukluğu, uykusuzluk, güneş ışınları, hiperpigmentasyon yani cilde rengini veren melanin hormonunun gerektiğinden fazla üretmesi durumu, Alerji ve Sinüzit gibi hastalıklar, Kötü beslenme, Vucudun Su tutmaması, Kullanmış olduğunuz ilaçlar, Yaşlanma, Hamilelik, Reglli dönemi, Sigar ve Alkol. Göz altı morluklarınızdan makyaj yapmarak gizlemeden tamamen kurtulmak tabikide istersiniz. Hiç ilaç kullanmadan tıbbi bir müdahale edilmeden tamamen doğal ve şifalı bitkisel ler ile hazırlanan bu kür ile bu kötü görünümden tamamen kurtulacaksınız. Konunun uzmanı Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU göz altı morluklarından tamamen kurtulacağız şifalı bitkisel kür tarifini ve önerileriniz bizler ile paylaştı.

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU
Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

 

Göz Altı Morluklarına Şifalı Kür

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU göz altı morlukları için düzenli olarak her akşam ceviz büyüklüğünde bir patatesi havanda ezerek hamur haline getiriniz. Daha sonra ezilen patatesi bir tülbentle sararak göz altımızın morlukların olduğu bölgeye yaklaşık 30 dk. kadar bekletiniz. Patates leri kaldırdıktan sonra göz altımızın mutlaka papatya çayınla yıkanması gerekmektedir. Peki şifalı bitkisel papatya çayını kür nasıl hazırlayacağız.

Papatya Çayı Kürü Hazırlama

Daha önce temin ettiğimiz 15 – 20 adet kadar papatyaları yine daha önce kaynattığımız 1 litre kadar sıcak suya ilave edelim. Kürümüzün demi alması için 20 dk kadar bekliyelim bu bekleme esnasında hem kürümüz demini alacak hemde göz altına sürebilecek kadar ılıyacaktır. Gerekli olan zaman dolduğunda bir pamuk vasıtasıyla kürümüzü gözümüzün altını silelim ve o şekilde bırakıp uyuyalım.

 

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU’ nun Göz Altı Morlukları Hakkında diğer önerileri hakkındaki videosu


Not: Tecrübeleriniz bizler için çok değerli, lütfen tecrübelerinizi bizler ile konumuzun altında yorum yazarak paylaşınız.

 

Sitemizde yer alan bitkisel güzellik kategorimizide ziyaret etmenizi öneririz. Lütfen Bitkisel Güzellik kategorimize ulaşmak için linkimizi tıklayınız.

 

 

Etiketler:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bronşit Bitkisel Tedavi

Bronşit Bitkisel Tedavi Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile astım bronşit bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsedeceğiz. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bitkisel kür...

Kapat