Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm
13 Mart 2015 tarihinde eklendi, 3.046 kez okundu.
Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm, Göz altı morlukları nasıl giderilir, Göz altı morlukları nasıl geçer, Göz altı morlukları nedenleri, Göz altı morlukları için krem, Göz altı morlukları tedavisi, Göz altı morlukları neden olur, Göz altı torbaları, Çocuklarda göz altı morlukları, Göz altı morlukları bitkisel olarak giderilir, Göz altı morluklarına bitkisel yağlar, Göz altı morlukları bitkisel nasıl geçer, bitkisel cilt bakımı ile bütün bu şikayetlerin hepsinden Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU nun şifalı bitkiler ile hazırladığı kür ile kurtulacaksınız.

Göz altı morlukları özellikle bayanlar için görsel olarak önemli bir sağlık sorunudur. Göz altı morluklarının yaşamsal sağlık olarak size olumsuz olacak bir faktör göstermez. Göz altı morluklarının bir çok nedeni vardır. Göz altı morluklarının başılıca nedeni yorgunluk ve uykusuzluk olarak bilinir. Göz altı morlukları genelde bilgisayar karşısında çalışan bayanlarda daha çok gözükmektedir. Göz altı morluklarını bayanlar genellikle makyaj yaparak gizlemeye çalışırlar ama bu kesinlikle geçici bir çözümdür. Göz altı morluklarının başka nedenleri de vardır bunlar kısacası Kemik yapısının bozukluğu, uykusuzluk, güneş ışınları, hiperpigmentasyon yani cilde rengini veren melanin hormonunun gerektiğinden fazla üretmesi durumu, Alerji ve Sinüzit gibi hastalıklar, Kötü beslenme, Vucudun Su tutmaması, Kullanmış olduğunuz ilaçlar, Yaşlanma, Hamilelik, Reglli dönemi, Sigar ve Alkol. Göz altı morluklarınızdan makyaj yapmarak gizlemeden tamamen kurtulmak tabikide istersiniz. Hiç ilaç kullanmadan tıbbi bir müdahale edilmeden tamamen doğal ve şifalı bitkisel ler ile hazırlanan bu kür ile bu kötü görünümden tamamen kurtulacaksınız. Konunun uzmanı Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU göz altı morluklarından tamamen kurtulacağız şifalı bitkisel kür tarifini ve önerileriniz bizler ile paylaştı.

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU
Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

 

Göz Altı Morluklarına Şifalı Kür

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU göz altı morlukları için düzenli olarak her akşam ceviz büyüklüğünde bir patatesi havanda ezerek hamur haline getiriniz. Daha sonra ezilen patatesi bir tülbentle sararak göz altımızın morlukların olduğu bölgeye yaklaşık 30 dk. kadar bekletiniz. Patates leri kaldırdıktan sonra göz altımızın mutlaka papatya çayınla yıkanması gerekmektedir. Peki şifalı bitkisel papatya çayını kür nasıl hazırlayacağız.

Papatya Çayı Kürü Hazırlama

Daha önce temin ettiğimiz 15 – 20 adet kadar papatyaları yine daha önce kaynattığımız 1 litre kadar sıcak suya ilave edelim. Kürümüzün demi alması için 20 dk kadar bekliyelim bu bekleme esnasında hem kürümüz demini alacak hemde göz altına sürebilecek kadar ılıyacaktır. Gerekli olan zaman dolduğunda bir pamuk vasıtasıyla kürümüzü gözümüzün altını silelim ve o şekilde bırakıp uyuyalım.

 

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU’ nun Göz Altı Morlukları Hakkında diğer önerileri hakkındaki videosu

Not: Tecrübeleriniz bizler için çok değerli, lütfen tecrübelerinizi bizler ile konumuzun altında yorum yazarak paylaşınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
maydanoz ile zayıflama ibrahim saraçoğlu
Maydanoz Suyu ile Zayıflama ibrahim Saraçoğlu

Maydanoz Suyu ile Zayıflama ibrahim Saraçoğlu Maydanoz Suyu ile Zayıflama ibrahim Saraçoğlu; Maydanoz Kürleri, Maydanoz Suyu ve Maydanoz Kürü Tarifi Bu Şifalı...

Kapat