Horlamaya bitkisel çözüm

Horlamaya bitkisel çözüm
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.656 kez okundu.
Horlamaya bitkisel çözüm

Horlama önemsizce gözükse de aslında önemli bir solunum rahatsızlığıdır. Horlama cinsiyet ve yaş gözetmeksizin herkes de görülebilir. Horlamaya bitkisel çözüm kesin ve kalıcı bir uygulamadır. Horlama için bir çok geçici metotlar bulunmaktadır. Horlamaya çözüm olarak en yaygın olarak burun bantları, horlama yastığı ve horlama protezi kullanılmaktadır. Eczanelerde ve marketlerde kolayca temin edilebilen burun bantları ile horlamaya geçici çözüm bulunmaktadır. Burun bantlarının amacı uyku halinde iken daha iyi nefes alabilmemizi sağlamaktır. Ama şifalı bitkiler ile hazırlanan horlamaya bitkisel çözüm kürü ile bu rahatsızlıktan tamamen kurtulabilirsiniz. Horlama nedenleri ve horlama neden olur?

Horlama nedir ve neden olur

Horlama tamamen uyku halinde iken nefes almak zorluğundan yaşanan bir rahatsızlıktır. Horlamayı tanımlamak gerekir ise; horlama uyku halinde iken zorla nefes almadan dolayı çıkan sese denir. Nefes almayı zorlaştıran bir kaç husus vardır, bunlardan biri solunum yolu rahatsızlıklarıdır. Solunum yolu rahatsızlıklarına örnek vermek gerekir ise geniz eti ve burun eti diye adlandırdığımız rahatsızlıklardır. Geniz eti ve burun eti olan kişilerde uyku halinde aşırı şekilde horlama duyulmaktadır. Bu durum rahatsızlığı olan kişi tarafından fark edilmez. Solunum yolu rahatsızlığınız yok ise horlamanın bir diğer nedeni ise uyku halinde iken boğaz kaslarının aşırı şekilde gevşemesidir. Boğaz kasların aşırı şekilde gevşemesini şifalı bitkiler ile hazırlanan kür ile horlamaya bitkisel çözüm bulabilirsiniz. Horlamaya bitkisel çözüm doğal bir yöntem olduğu için hiç bir yan etkisi yoktur. Şifalı bitkiler ile yapılan bu tedavi, tamamen tedavi edicidir, geçici değil kalıcı bir horlamaya çözüm yöntemidir.

Horlamaya pratik çözüm

Horlamaya pratik çözüm yöntemleri ile de geçici olarak çözüm bulabilirsiniz. Horlayan kişinin horlama nedeni solunumda zorlanmasından kaynaklanmaktadır. Horlayan kişi genelde baş dik pozisyonda yatarken veya yastığı fazla yüksek veya alçak pozisyonda iken horlar. Bu durumda kişinin rahat nefes almasını sağlanması önerilmektedir, doğru yastık seçimi ve doğru uyuma pozisyonu kişinin horlamasını önleyecek ve sağlıklı bir uyku çekmesine katkı sağlayacaktır.

horlama için şifalı bitkiler

Horlama için şifalı bitkiler ile bitkisel çözüm

Horlamaya bitkisel çözüm

Şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler ile horlamaya, horlama protezi, horlamaya bantı, horlama yastığı kullanmadan tamamen kurtulabilirsiniz. Yapmanız çok kolay, ihtiyacınız olan iki adet lahana yaprağı!

Bitkisel kür hazırlanışı ve yapılışı

Halana yaprakları ile yapılan bitkisel kürümüzü düzenli olarak kullandığınızda uyku apnesi ( horlama ) şikayetlerinizden tamamen kurtulacaksınız. Organik tarımda yetişmiş olan bir lahanın en dış iki yaprağını bir bardak sura 15 dakika boyunca kaynatıp içiniz. Bu kürü 15 gün boyunca uygulayınız. sonra 5 veya 6 gün ara verdikten sonra bir 15 gün daha uygulayınız. Hepsi bu kadar kolay ve basit. Geçmiş olsun…

Video

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Horlamaya kesin çözüm
HORLAMAYA ÇÖZÜM

HORLAMAYA ÇÖZÜM Horlama her yaş gurubunda görülebilen ister çocuk ( bebek ) olsun ister yetişkin, yaşanılabilen bir sağlık sorunudur. Horlama...

Kapat