ibrahim Saraçoğlu kuru soğan kürü

ibrahim Saraçoğlu kuru soğan kürü
30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 6.237 kez okundu.
ibrahim Saraçoğlu kuru soğan kürü

Şifalı bitkiler sitemizde sizlere bu makalemizde Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘nun bir çok kadın hastalıklarına mucizevi şekilde iyileştiren ” soğan kürü ” ‘den bahsedeceğiz. Soğan kürü ile bir çok makaleleri siz değerli takipçilerimiz ile sitemizde paylaştık. Araştırmalarım sonucundan kadın hastalıkları için miyom tedavisi, rahim duvarı tedavisi, kist tedavisi, adet düzensizliği tedavisi, çikolata kisti tedavisi, polikistik over tedavisi ne faydalı tek şifalı bitki olduğunu görünce bir kez daha yer verilmesi gerektiğinine kanaat getirdi. İbrahim Saraçoğlu kuru soğan kürünü defalarca canlı yayınlarda kendisinden dinledim ve özellikle yukarıda sizler için saydığım rahatsızlıkları olup ta soğan kürünü uygulayan bayanların olumlu sonuçlar aldığını defalarca şahit oldum. Bu nedenlerden dolayı bir kez daha Sn. İbrahim SARAÇOĞLU hocamızın soğan kürünü videosu ile birlikte sizler için şifalı bitkiler sitemizde paylaşıyoruz.

 

İbrahim Saraçoğlu Miyom Tedavisi için Soğan Kürü

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bir tür kadın hastalığı olan miyon için soğan ile yapılan kür ile büyük başarılı sonuçlar alınacağını belirtti. Şayet miyomunuz 3 cm den yüksek ise soğan kürünün çok faydasının olmayacağını belirten İbrahim saraçoğlu eğer ki miyomunuz 3 cm den düşük ise soğan kürünü uyguladıktan sonra testere dişli aslan pençesi kürünün de uygulanması gerektiğini belirtti.

İbrahim Saraçoğlu Rahim Duvarı Kalınlaşması Tedavisi için Soğan Kürü

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU rahim duvarı kalınlaşması tedavisi için soğan kürünün muazzam bir kür olduğunu belirterek soğan kürünü uygulayanların bu rahatsızlıktan kurulma olasılığının çok yüksek olduğunu belirtti. Özellikle 40 yaş üzerinde gözüken rahim duvarı kalınlaşmasına yakalanmamak için lütfen aşırı şekilde kilo almayınız ve mümkün melteme doğum kontrol haplarını kullanmayınız!

ibrahim saraçoğlu soğan kürü yapılışı ve uygulanışı

ibrahim saraçoğlu soğan kürü yapılışı ve uygulanışı

Polikistik over için İbrahim Saraçoğlu ‘nun Önerisi Soğan Kürü

Henüz tam olarak oluşma nedeni kesin olarak kanıtlanamamış olsa da doğum kontrol hapı kullananların yakalanma riskinin %25 daha fazla olduğu bir kadın hastalığıdır polikistik over. Polikistik over tedavisi eğer ki tedavi edilmez ise ciddi sonuçlar doğuran bir kadın hastalığıdır. Eğer ki poliskitik over tedavi edilmez ise;

  • Kısırlık
  • Adet düzensizliği
  • Yüz bölgesinde tüylenme
  • Saçlarda dökülme
  • Vücudumuzda sivilcelenme
  • Rahim kanseri
  • Meme kanseri
  • Kalp ve damar hastalıkları
  • Şeker hastalığı

Gibi rahatsızlıkların side gözükmesi maalesef çok normal dir.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU düzenli bir şekilde kullanılan soğan kürü ile bu hastalıktan kurutulma olasılığın çok yüksek olduğunu belirti.

ibrahim Saraçoğlu Soğan Kürü Yapılışı ve Uygulanışı

Şifalı bitkiler sitemde belkide hazırlanması ve uygulanması en kolay kürler den bir tanesi de soğan kürü dür. Hazırlanışı ve maliyeti çok ucuz olan bu kürü sadece yukarıdaki saydığımız rahatsızlıkları yakalandıktan sonra kullanmanız gerekmiyor. Soğan kürü hem tedavi edici hemde koruyucu bir şifalı bitki kürü dür. İbrahim SARAÇOĞLU bizler için Zahide YETİŞ ‘in sunduğu Tv. programında soğan kürünün yapılışı uygulamalı olarak anlattı.

Soğan kürü yapılışı ve uygulanışı

Soğan kürü için yapmanız gereken bir adet kuru soğanın kabuklarını soyduktan sonra 4 parçaya ayırmanız ve 1/5 ( Bir buçuk ) bardak suda 5 dakika boyunca kaynatın. Soğan kürü hazır sıra geldi uygulamasına. Soğan kürünü günlük olarak taze bir şekilde uygulamanız çok önemli. Soğan kürünü koruyucu olarak tüketmek isteyenler 6 ayda bir 15 gün boyunca uygulamanız gerekmektedir. Eğer ki rahatsızlığa yakalandı iseniz adet düzensizliğiniz var ise hemen başlamalı ve adet gördükten sonra 2 veya 3 gün sonra soğan kürünü kesmesi gerekmekte ve  daha sonra 15 güne tamamlaması gerekmektedir. Normal adet görüyor iseniz adet gördükten 2 gün sonra başlamalı ve 15 gün boyunca soğan kürünü uygulamalısınız.

 

Not: Soğan kürünü sadece ülseri ve gastrit şikayeti olanlar kullanamaz..

 

 

Etiketler:

ibrahim Saraçoğlu kuru soğan kürü Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İbrahim adnan saraçoğlu
ibrahim Saraçoğlu

ibrahim Saraçoğlu Şifalı bitkiler ile hazırladığı kürleri aylardır siz değerli takipcilerimize sifalibitkisel.com sitemizde tanıtıyoruz, sıra şimdi geldi kendisini tanıtmaya. Prof.Dr....

Kapat