ibrahim Saraçoğlu

ibrahim Saraçoğlu
29 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 25.138 kez okundu.
ibrahim Saraçoğlu

Şifalı bitkiler ile hazırladığı kürleri aylardır siz değerli takipcilerimize sifalibitkisel.com sitemizde tanıtıyoruz, sıra şimdi geldi kendisini tanıtmaya. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ile tanışmam 27 ocak 2015 tarihinde şifalı bitkiler sitemi kurarken başladı. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘nun yüzlerce şifalı bitkiler ile hazırladığı bitkisel kürlerini videolarını izleyip sizler için yazılara döküp web sayfamızda paylaştık. SARAÇOĞLU ‘nun insanlık adına bizler ile paylaştığı bitkisel kürler den en çok ilgilimi kadın hastalıkları için paylaştığı ” soğan kürücilt güzelliği için önerdiği ” avokado maskesi ” ve vücudumuzdan toksin atıcı ve zayıflamalahana kürü ” çok ilgilimi çekti. Bu kürleri sizler için videoları ile birlikte sitemde yer verdim, linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz. Şimdi sıra geldi Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kimdir, sizlere tanıtmak istiyorum.

İbrahim Saraçoğlu kimdir

Benimde şahsen kendisine hayran olduğum Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU 1949 Safranbolu doğumlu kimyager akademisyen biyoteknoloji ve mikrobiyoloji uzmanıdır. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘nun tam olarak adı aslında İbrahim Adnan SARAÇOĞLU dur. Ayrıca SARAÇOĞLU yakın bir tarihte cumhurbaşkanımızın baş danışmanı olarak görev hayatına başlamıştır.

ibrahim saraçoğlu

ibrahim saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu’ nun Eğitim Bilgileri

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kimya eğitiminden sonra 1982 yılında Avusturya Graz Teknik Üniversitesinde kimya bölümünde doktorasını yaptı. SARAÇOĞLU doktorasından sonra aynı üniversite de bu kez biyoteknoloji ve mikrobiyoloji alanının asistanı oldu. Bu görevlerden sonra SARAÇOĞLU 1985 & 1986 Adana / Çukurova üniversitesinde çalıştı. SARAÇOĞLU sırası ile 1987 yılında doçent 1994 yılında profesör unvanını aldı. SARAÇOĞLU kariyerine Karl-Franzens Üniversitesi’nde öğretim görevlisi daha sonrasında  AVL Araştırma Merkezi’ nde fizik ve medikal sensör bölümünde araştırmacı ve üst düzey yönetici ve son olarak Viyana Teknik Üniversitesi’nde profesörlük görevleri ekledi.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU Çalışmaları

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bitkiler üzerinde bir çok çalışmalarla ilgili makale ve patentte sahiptir. Özellikle dünyaca bilinen Brokolinin prostatit ve iyi huylu prostat büyümesine faydasını ve lavantanın hepatit B ve hepatit C’ye karşı yararını tüm dünyaya tanıtmıştır. Bu çalışmalarının yanı sıra sürekli olarak bitkiler üzerinde araştırma yapan SARAÇOĞLU bir çok bitkinin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini bizler ile katıldığı TV programlarında paylaşmaktadır.

 

Not: Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bu namı ile beraberinde bir çok sahte yayın organlarının da oluşmasını sağlamıştır.. Bizlerde sayın hocamıza ufakta bir katkıda bulunmak için sizlere resmi web sitesi ve resmi facebook sayfalarının linkleri ile birlikte paylaştık.

 

Prof.İbrahim Adnan SARAÇOĞLU Resmi İletişim Siteleri

İbrahim SARAÇOĞLU Web Sayfası: http://www.profsaracoglu.com/

İbrahim SARAÇOĞLU Facebok Sayfası: https://www.facebook.com/ibrahimadnansaracoglu

 

Âl-i İmrân sûresi, âyet 104

بِسْمِ اللهِ الْرَّحمَنِ الْرَّحِيمِ

وَلْتَكُنْ مِنْكُمْ اُمَّةٌ يَدْعُونَ اِلَى الْخَيْرِ وَيَاْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَيَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْكَرِ وَاُولٰئِكَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ

Bismillâhirrahmânirrahîm
[Rahmân ve rahîm Allah’ın adıyla]
“Sizden, hayra çağıran, iyiliği emreden ve kötülükten men eden bir topluluk bulunsun. İşte kurtuluşa erenler onlardır.”

 

Peygamber efendimiz “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.” demiştir. Yapmış olduğunuz kıymetli paylaşımlar için Allah razı olsun Sn. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU

 

Etiketler:

ibrahim Saraçoğlu Konusuna 27 Yorum Yapıldı
  1. Ilyas dedi ki:

    Hayırlı günler hocam annemin göz sinirleri kurulduğunu söyledi doktor. Ama zaman zaman görebiliyor onerebileceginiz bitkisel tedavi yöntemi varmı.

Sayfa başına git