idrar Yolu Enfeksiyonu

idrar Yolu Enfeksiyonu
3 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 12.423 kez okundu.
idrar Yolu Enfeksiyonu

Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile sağlık arayanlar için sistik şikayeti olanlara ve idrar yolu enfeksiyonu olanlar için bitkisel tedavi yöntemlerini paylaşacağız. idrar yolu enfeksiyonu tedavisi için hazırlanan kür Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ‘na aittir. Şifalı bitkiler ile hazırlanan kür ile idrar yanması ve idrar kaçırma gibi şikayetlerinizde sonlanacaktır. Özellik ile hamilelik dönemindeki kadınlarda sıkça görünen idrar yolu enfeksiyonu belirtileri ve tedavisi aşağıdaki başlıklar altında yer almaktadır.

İdrar Yolu Enfeksiyonu Belirtileri Nelerdir

İdrar yolu enfeksiyonu nedir belirtileri genellik ile kendisini sık sık idrara çıkma veya çıkma gereksinimi duyuyorsunuz gibi hisler ile gösterir. İdrar yolu enfeksiyonu belirtileri bununla birlikte idrarınızı yaparken yanma ve acı ile de kendini göstermektedir. Bu tür şikayetleri olanların doktorlarına başvurup idrar tahlili yaptırmaları gerekmektedir.

İdrar Yolu Enfeksiyonu Nedir

idrar Yolu Enfeksiyonu

idrar Yolu Enfeksiyonu

İdrar yolu enfeksiyonu nedir dersek, yandaki resimde gözüktüğü gibi, mesaneden idrarı attığımız son noktaya kadar olan damar yolunun bakteri kapması dır. Damar yolundaki bulunan bu bakteriye tıp adı ile E Coli bakterisi denilmektedir. İdrar yolunuzda yana veya acı hissi yaşayanlara şifalı bitkiler ile hazırlanmış olan kür tarifimiz aşağıdaki başlık altında yer almaktadır.

İdrar Yolu Enfeksiyonuna Bitkisel Tedavi

Prof.Dr İbrahim SARAÇOĞLU idrar yolu şikayetleri olanlar için kolay ve pratik bir bitkisel tedavi yöntemini paylaştı. Bitksel tedavi kürü hazırlanışı ve uygulanışı oldukça kolaydır. Bitkisel tedavi için ihtiyacımız olan şifalı bitkiler sadece karnabahar dır.

İdrar Yolu Tedavisi Karnabahar Kürü Yapılışı

Karnabahar kürü çok kolay yapılmaktadır. Bir 200 veya 250 gram karnabaharı bir buçuk bardak kadar kaynamakta olan suya atınız ve ağzı kapalı kısık ateşte 5 dakika kadar kaynatın. Karnabahar kürü ılındıktan sonra süzek ile süzünüz ve cam bir kavanozda serin yerde muhafaza edin.

Karnabahar kürü hazırlanışı ve saklanması hakkında gerekli bilgiyi verdik, sıra tüketimine geldi.

Karnabahar Kürü Nasıl Tüketilir

İdrar yolu enfeksiyonu tedavisi için hazırladığımız karnabahar kürünü günlük olarak hazırlayıp sabah ve akşam olarak tüketmeliyiz. Karnabahar kürünü ister aç ister tok olarak tüketebilirsiniz. Karnabahar kürünü 7 gün uygulayın ve 3 gün ara verin sonra yine 7 gün uygulayıp 3 gün ara verdikten sonra son kez 7 gün daha uygulayıp bitkisel tedaviyi sonlandırın. Karnabahar kürünü yaptıktan sonra elinizde kalan karnabaharı salata veya yemeklerde tüketebilirsiniz. Hazırladığımız karnabahar kürü tüketenler kolon kanseri ve mide kanseri hastalıklarına karşı korunacaklardır. İdrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavi yöntemi Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Etiketler:

idrar Yolu Enfeksiyonu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Kadir Onay dedi ki:

  Modern tıp ta idrar yolu enfeksiyonu hastalıklarının tedavisi yoktur,Kimyasal bazlı sentetik ilaçlarla iyileşme sağlanamadığı gibi,başta bağışıklık sistemi olmak üzere böbrek,karaciğer ve sinir sistemi büyük zarar verilmektedir, Apiterapi ve İmmunoterapi gibi doğal yöntemlerle kalıcı,güvenilir tedavisi mümkündür.

  Propolis in;100 kata kadar antibiyotik ve Antienflamatuar etki içerdiği bilimsel olarak
  tesbit edilmiştir.Mantar ve zor öldürülen virüs ve bakteri çeşitlerini yokeder. Sentetik antibiyotiklerin öldüremediği
  E-coli,Herpes,İnfluenza,Hiv,HPV gibi virüs ve bakterileri öldürdüğü in vivo ve invitro laboratıvar araştırmalarıyla ıspatlanmıştır.
  Bağışıklık sistemi bozukluklarını düzeltir.İltihaplanmaların her türüne faydalarıdır,(İdrar yolu iltihapları, aseptik necrosis,
  iltihaplanmış yaralar.. vs.)
  Propolis,ENFLAMASYONEL, romatizmal tüm hastalıklar için doğadaki en üstün,güvenilir,kalıcı tedavi sunan doğal bir arı ürünüdür.
  Erzurum Ziraat Mezunu 34 yıllık Apiterapist ve İmmunoterapistim ,Organik sertifikalı ürün temini ve
  kullanım yöntemleri için 05324063215 ve 05050658499 nolu telefonlarımdan ve Whatsapp tan ulaşabilirsiniz.Saygılarımla, Kadir Onay

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeşil kahve

Yeşil kahve Dr. Mehmet Öz kendi programında şifalı bitkiler ile bitkisel yoldan zayıflamak isteyenler için yeşil kahve önerisinde bulundu. Yeşil kahvenin diğer...

Kapat