istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm

istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm
14 Mart 2015 tarihinde eklendi, 26.808 kez okundu.
istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm

istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm

istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm

Bazen bitkiler kürtaj görevi görürcesine zarar gebeye zarar vermektedir. Özellikle istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm olarak sununlan bitkiler gebelikleri sonlandırmak da veya hamileliği ciddi derecede tehlikeye sokmaktadır. Gebelik sonlandıran ilaçların içerisinde abrortifacients denilen bir madde bulunmaktadır. Abortifacients ismini verildiği bu madde diğer ilaçlarda olduğu gibi doğada var olan canlılardan temin edilmektedir. Hamilelik, gebelik sonlandırmak için üretilen ilaçların ilaçların çoğunun içerisinde bu madden bulunmaktadır.  Bizler de siz merak edenler için konuyu biraz araştırdık ve istenmeyen gebelik için bitkisel ilaç veya istenmeyen gebelik için bitki ile düşük oluyor mu gibi soruların yanıtını bulduk.

Bebek ( Çocuk ) Düşmesine Neden Olan Bitkiler

Çocuğun düşmesine neden olan maddeler genel olarak abortifacients maddeler olarak bilinmektedir. Abortifacient bitkiler genel olarak erken gebeliğin sonlandırılması ve kürtaj olan çocuk düşürücü olarak bilinir.
Bu çocuk düşürücü otlar bir doğum kontrol önlemi olarak geçmiş tarihlerde ebe ve aktarlar tarafından doğal abortifacients olarak kullanılmıştır. Düşük (ABORTUS) vakalarına yol açan diğer faktörler arasında

Gebelik sonlandıran tehlikeli bitkiler

Geçmiş dönemlerde gebe kadınların istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm olarak Bira mayası, Vitamin C , Yabani havuç, Mavi cohosh(Caulophyllum thalictroides), Karayılan, Kaygan karaağaç, Yarpuz, Küçük hindistan cevizi, Papaya, Mine, Sedef otları, Ergot, Safran, Neem tohumu yağı, Solucan otlarını kullandığı bilinmektedir. Bu otların kullanımda en önemli etken doğru ölçeklerde kullanılmasıdır. Eğer ki doğru ölçülerde tüketilmediği taktirde zehirlenmelerden ölümle sonuçlanacak vakara kadar sonu gitmektedir. Lütfen gebeliğinizin riske girmemesi için bu tür bitkilerden uzak durunuz.

istenmeyen gebeliğe tıbbi müdahale

Tıp başvuran istenmeyen gebelik yaşayan bayanın müdahale edilmeden önce mutlaka gebe kalanın annesinin onayı alması gerekmektedir. Gebe kalanın aile onayı alınmadan hiç bir tıbbi müdahale yapılmamaktadır. Sizler için konuyu açıklayan bir video yayımladık. Videoda istenmeyen gebelik ve gebelik sonlandırılması halinde ilerleyen yaşlarda yaşanabilecek gebelikteki kötü olumsuzluklar anlatılmaktadır. Lütfen konu ile ilgili videomuzu izlemek için burayı tıklayınız.

Şifalı bitkiler ile hazırlanmış olan kategorimizde güzellikten, sağlığa her şeyi bulabilirsiniz. Lütfen bitkisel güzellik için burayı, sağlıklı yaşam için burayı tıklayınız.

 

Etiketler:

istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm Konusuna 8 Yorum Yapıldı
  1. Fidan dedi ki:

    Men kalsi iynesi birde vitamin c vurdururam.hamile qalma wansim varmi?

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yumurtailezayıflama
En Kolay Zayıflama Yöntemi

En Kolay Zayıflama Yöntemi En kolay zayıflama yöntemi olarak sizlere kendimin uyguladığım ve sonunda 20 günde 85 kilodan 77 kiloya...

Kapat