istenmeyen Tüy şifalıbitkisel

istenmeyen Tüy şifalıbitkisel
27 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 6.854 kez okundu.

istenmeyen Tüy şifalıbitkisel

istenmeyen Tüy şifalıbitkisel; Vücudumuzdaki istemediğimiz tüylerden kurtulmamız sizce ağrısız mümkün mü ? Aşağıda sizlerle paylaşacağımız bu şifalıbitkisel kür ile bizce mümkün. 1 adet soğan, 1 diş sarımsak ve aktarlardan temin edebileceğiniz siyah krem sayesinde tüylerinizle vedalaşacaksiniz.

İstenmeyen Tüylere Bitkisel Çözüm -1-

  • 1 adet limon
  • 2 çay kaşığı tuz

Limonun suyunu bir kaba sıkarak içerisine tuzu ekleyerek karıştırın.. Ağda işleminden sonra bir pamuk yardımıyla bu karışım tüylerin çıktığı bölgelere sürülür. Bu işlemi yaklaşık 3 kez uygularsanız olumlu sonuçlar almaya başlarsınız. Limon ve tuz kıl köklerine kadar inerek; köklerin zayıflamasını sağlar. Limon ve tuz ikilisi aldığınız bölgeleri yakabilir, yanma hissettiğinizde hemen yıkamalısınız. Limon ve tuz karışımı bacak bölgesinde 2 saat yüzde ise 15 dakika bekletilmelidir.

 

Kullanım Detayları: 3 ağda işleminden sonra uygulandığında istenmeyen tüylere çözüm olmaya başladığını göreceksiniz. Her ağda işleminden hemen sonra uygulamanız lazım ve dilerseniz ekstra olarak ağdadan sonraki 4 güne kadar hergün tekrarlayabilirsiniz.

 

 

İstenmeyen Tüylere Soğan Sarımsak Kürü – 2 –

  • Soğan
  • Sarımsak

Soğan rendelendikten sonra; suyu bir yere alınır. İçine bir adet sarımsak rendelenir. Rendelediğiniz sarımsağı sulandırarak; soğan suyunun içine ilave ederek karıştırın. Karışımı ağda yapılan bölgeye parmaklarınızla yedirin. Soğanın etkisi kılları tamamen bitirmeye yöneliktir. Her işlemden sonra uygulayabilirsiniz. Uygulanan yerde 1 saat bekletilmesi uygundur. Tüylerinden tamamen kurtulmak isteyen insanlar için; son derece basit bir tariftir.

 

İstenmeyen Tüyler için Portakal Kürü – 3 –

  • Portakal
  • Zeytin yağı

Portakal soyulduktan sonra; kabuk kısmı robottan geçirilir. Kremsi bir yapıya gelen malzemeye; bir yemek kaşığı zeytinyağı eklenir. Bu şekilde istenilen bölgeye ağda işleminden sonra uygulanır. Bir saat bekletildikten sonra yıkanır. Portakal ve limon gibi meyveler asit içerdiği için; kıl köklerini yakıcı etki yaparlar.

 

Tüylerden kurtulmak için Evde uygulanan bu kürlerin dışında; içeriden beslenerek de tüyleri azaltma yoluna gidebilirsiniz. Bunlardan biri nane çayıdır. Nane çayını düzenli aralıklarla içtiğinizde; tüylerinizin azaldığını gözlemlersiniz.

 

İstenmeyen Tüyler için Uyarılar

Bazı bayanlar tüylerini doğal yollarla azaltmak yerine, tüy sarartıcı maddeler kullanabilirler. Tatilde veya deniz kıyısında bu maddeleri kullanan bayanlar dikkatli olmalıdır. Tüy sarartıcı uzun vadede hiçbir işe yaramaz. Doğal bir yöntemde değildir. Tüylerinizi almamanız doğallık değil; bakımsızlık olarak adlandırılabilir. Bu yüzden herhangi bir tüy alma aparatıyla tüylerinizden kurtulmalısınız.

jiletle tüy aldıktan sonra kullanılmaz. Jilet köklere etki etmediği için, hiçbir işe yaramaz. Önemli olan kıl köklerinin tamamen sonuna ulaşabilmektir. Jilet yüzeysel bir bakım sağladığı için; yaptığınız bakım kürleri de; yüzeyde kalacaktır. Kalan tüylerden deri altına geçemeyen maddeler; tüylerinizi azaltmaya yaramaz. Bu yüzden tüylerin tamamen o bölgeden temizlenmesi gerekir. Jilet dışında kullanılan her tüy sökücü; bu işlemler için uygundur.

 

Etiketler:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yüz Nemlendirici şifalıbitkisel

Yüz Nemlendirici şifalıbitkisel Yüz Nemlendirici şifalıbitkisel; Bayanların bir diğer şikayeti'de kuru ciltlerdir, bu kuru cilt yüzünüzde solgun ve bakımsız bir...

Kapat