iSTENMEYEN TüYLERE KESiN ÇöZüM

iSTENMEYEN TüYLERE KESiN ÇöZüM
26 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 6.205 kez okundu.
iSTENMEYEN TüYLERE KESiN ÇöZüM

Bayanların en çok başını ve canını ağrıtan konulardan bir tanesi de istenmeyen tüyler dir. Bir çok istenmeyen tüyler kesin çok çözüm seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerin hepsi geçici olarak istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan yöntemlerdir. Bu yöntemlerin en popüleri ağda, iplik, epilasyon aletleri ve jilet tir. Bu uygulamalar çoğu zaman çok can yakıcı ve zahmetli bir yöntemdir. İstenmeyen tüylerden kesin olarak kurtulmak için teknoloji devreye girmiş ve lazer epilasyon cihazları üretilmiştir. Lazer epilasyon cihazları da pahalı bir uygulama olmakta ve insan sağlığı için kesin olarak risk faktörü tam olarak bilinmemektedir. Lazer epilasyon cihazlarına alternatif olarak sizlere sağlıklı ve ucuz bir şekilde şifalı bitkiler ile istenmeyen tüylere kesin olarak nasıl çözüm bulacağınızı bu makalemizde paylaşıyoruz.

istenmeyen tüylere limon kürü ile çözüm

İstenmeyen tüylere limon kürü ile kesin olarak çözüm bulabilirsiniz. Limon kürü için ihtiyacınız olarak malzemeler;

  • 1 Adet limon
  • 2 Çay kaşığı tuz

Malzemeler kadar hazırlanması ve uygulanması çok basit bir kür olan limon kürü için yapmanız gereken ilk işlem kürü uygulamadan önce ağda ile tüylerinizi almaktır. Daha sonra limonu bir kaba sıkınız ve içine 2 çay kaşı tuz ilave edip karıştırarak bir pamuk yardımı ile istenmeyen tüy bölgelerine uygulayınız. Bu uygulama biraz canınızı yakabilir. Limon kürünü bacak bölgesi için 2 saat yüz bölgesi için 15 dakika bekletmeniz gerekmektedir. İstenmeyen tüyler için uygulanan bu kürü 3 defa uyguladığınızda sonuç almaya başlayacaksınız.

istemeyen tüylere soğan, sarımsak ile kesin çözüm

İstenmeyen tüylerden kesin çözüm olarak soğan ve sarımsak kürünü kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken soğan ve sarımsağın kabukları soyunur ve rendelenerek suyu çıkartılır. Soğan, sarımsak kürümüz hazır. Uygulaması diğer uygulamalar gibi ağda sonrası elimiz veya bir pamuk ile istenmeyen tüy bölgesine sürülerek 1 saat bekletilmelidir.

istenmeyen tüylere kesin çözüm

istenmeyen tüylere kesin çözüm

istenmeyen tüylere kesin çözüm portakal

İstenmeyen tüyler için portakal kürü ağda sonrası canınızın yanmaması için uygulanacak yöntemlerdendir. Şifalı bitkiler ile hazırlanan bu kür ile kıl kökleri güçsüz kalarak bir daha çıkmayacaktır. Portakal kürünü yapmak için bir adet portakalın kabuğunu soyunuz ve kabuklarını robottan geçirerek kremsi bir hal almasını sağlayınız. Kremsi hal alan portakal kabuğunun üzerine 1 yemek kaşığı zeytin yağ ekleyiniz. İstenmeyen tüyler için bitkisel kürümüz hazır sıra geldi kullanılmasına. istenmeyen tüylere kesin çözüm portakal kürü uygulaması, diğer kürler gibi ağda işleminden sonrası uygulanması gerekmektedir. Bu uygulama bacak bölgesinde 1 saat durması gerekmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
bulgurun faydaları
Bulgurun faydaları

Bulgurun faydaları Şifali bitkiler sitemizde siz değerli takipçilerimiz için bulugurun faydalarından bahsedeceğiz. Özellikle hamilelik ( gebelik ) döneminde mutlaka tüketilmesi...

Kapat