Kadında Cinsel isteksizlik

Kadında Cinsel isteksizlik
9 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 34.801 kez okundu.
Kadında Cinsel isteksizlik

Erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da cinsel isteksizlik olması doğal bir durumdur. Kadında cinsel isteksizlik durumun bir çok nedeni olabilir. Özellikle yaşam biçimi cinselliği olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel tedavi yöntemleri ile cinsel isteksizlik için tüketmeniz gereken yiyecekler ve bitkisel kürler den bahsedeceğiz. Menopoz, vajinal kuruluk ve cinsel soğukluk için bitkisel kür ve şifalı yiyecek önerilerini bizlere Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU, Prof.Dr. Ahmet MARANKİ ve Dr. Ender SARAÇ tarafından önerilmektedir.

Kadınlarda İstek Artırıcı Yiyecekler

Dr.Ender SARAÇ kadınları cinsel dürtülerini ortaya çıkaran yiyecekleri, katıldığı bir programda bizler ile paylaştı. Kadınların cinsellik bakımından faydalı yiyecek ve içecekler; Adaçayı, civan perçemi, anason, ay çekirdeği, süt, nohut, safran, soya fasulyesi, keten tohumu ve lifli gıdalar başta gelmektedir.

Soya fasulyesi

Sofa fasulyesi doğal kadınlık hormonu içermektedir. içerir. İnsan vücudu tarafından salgılanan östrojen soya fasulyesinin içinde bolca vardır. Soya fasulyesi tüketerek kadınlar bu ihtiyacını doğal yolla alabilirler.

Keten tohumu

Keten tohumun içerisinde de bolca doğal olarak östrojen bulunmaktadır.  Keten tohumu kadınlarda göğüs büyümesi sağlayan şifalı bit bitkidir. Bu özelliğinin yanı sıra menopoz dönemini de rahat geçirmelerini sağlar. Sabahları kahvaltılarında ile 1 çorba kaşığı tüketilebilir.

İstek Artırıcı Bitkisel Çay Tarifi

Dr. Ender SARAÇ kadınlarda isteksizliğe karşı şifalı bitkiler ile hazırlanmış birde çay tarifini bizler ile paylaştı. Bitkisel çay yapımı oldukça basit. Kolayca aktarlardan temin edebileceğiniz civan perçemi ve anason ile yapacağınız çay ile cinsel dürtüleriniz yeniden canlanacaktır ve özellikle vajinal kuruluk için çok faydalı olacaktır.

Cinsel İstek Verici Bitkisel Çay Tarifi

Kaynamakta olan bir bardak suyun içerisine bir tutam civan perçemi ve yarım tatlı kaşığı anason atarak üç veya dört dakika kadar kısık ateşte kaynatın. Daha sonra ılımaya bırakın ve süzerek gece yatmadan önce tüketiniz.

 

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ Cinsel İstek Verici Kür

Kadında Cinsel isteksizlik

Kadında Cinsel isteksizlik

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ kadında cinsel isteksizlik giderici bitkisel kür tarifini katıldığı özel bir TV programında bizler ile paylaştı. Bu Kür için ihtiyacımız olan şifalı bitkiler iğde çiçeği ve kuru incirdir. Bu işlemi, Mayıs ve Haziran aylarında yapmanız gerekir. Çünkü,iğde çiçeğini ancak o dönemde bulabilirsiniz. Aktardan kuru halde aldığınız iğde çiçeği olmaz.Kuru İncirin içini açın. İçerisine 7 adet İğde çiçeğini koyun. Sabah, öğlen, akşam ve gece yatmadan önce, 1 er adet bu şekilde hazırlanmış incir ve iğde çiçeğini yiyin. Günde 4 adet incir ve 28 adet iğde çiçeği yenilmeli. 1 Hafta sonra, kendinizdeki olan değişime inanamayacaksınız. Konu ile ilgili ayrıntılı ilgili bilgiyi almak için lütfen burayı tıklayınız.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git