Kadınlarda saç dökülmesine bitkisel çözüm

Kadınlarda saç dökülmesine bitkisel çözüm
10 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.611 kez okundu.
Kadınlarda saç dökülmesine bitkisel çözüm

Kadınlarda saç dökülmesine bitkisel çözüm sizler ile bu makalemizde paylaşacağız. Kadınlarda saç dökülmesine bitkisel çözüm olarak güzellik uzmanları ceviz ile yapılan saç maskelerini önermektedir. Kadınların en çok şikayetlerinden biridir saç dökülmesi. Saç dökülmesinin en büyük nedeni iş veya evde yaşanan stres ve beslenme bozuklukları gelmektedir. Kimi kadınlarda ise saç dökülmesinin en büyük nedeni ise kullanılan kalitesiz saç şampuanları ve kozmetik ürünler olmuştur. Bu uyarılarımız lütfen dikkate alınız, sağlıklı ve parlak saçlar için ise size önerdiğimiz şifalı bitkiler ile hazırlanan kürürümüzü uygulayınız.

Saç dökülmesine bitkisel çözüm

Kürümüzü hazırlayan ve bizler ile paylaşan Suna DUMANKAYA yaz aylarında rahatlık ile her yerde bulabileceğimiz ceviz kürünün nasıl yapılacağını bizler ile paylaştı.

Ceviz kürü ham yapılışı bakımından çok kolay hemde maliyeti bakımından çok ucuz bir şifalı kür’ dür. Ceviz kürü ile herhangi bir nedenden dolayı saçları dökülen buna saç kıran dahi olmak üzere bütün saç sorunlarına kesin çözüm olacak bir bitki kürü olduğunu belirten DUMANKAYA tarifi için 6-7 adet kabuklu ceviz ve 2-3 yaprağı ve bir miktar zeytin yağın yeterli olacağını belirtti.

Yapılışı ve uygulanışı

Yapmanız gereken cam bir kavanoza 6-7 adet kabuklu yeşil cevizi atıp içerisinde 2-3 ceviz yaprağı ilave edip kavanozu zeytin yağı ile doldurmak dır. Hazırladığımı bu kürü 1 sene serin bir yerde muhafaza ederek, daha sonrasında saç kıranı olan bölgeye sürerek saç çıkara bilir veya ağrılı olan bölgeleriniz var ise de ağrılarınızı gidere bilirsiniz.

Video

Başka kür ‘de buluşmak dileği ile sağlıcakla kalın..

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
çikolata kisti bitkisel tedavi
Çikolata kisti bitkisel tedavi

Çikolata kisti bitkisel tedavi Çikolata kisti rahim içini döşeyen endometrial hücrelerin rahim dışında yerleşerek üremesi dir. Çikolata kisti bitkisel tedavi...

Kapat