Kaş Dökülmesine Şifalı Bitkisel

Kaş Dökülmesine Şifalı Bitkisel
11 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 9.240 kez okundu.
Kaş Dökülmesine Şifalı Bitkisel

Kaş Dökülmesine Şifalı Bitkisel; Saçlarımız gibi kaşlarımızda dökülür ve zamanla hiç de hoş olmayan bir görünüme sahip olursunuz. İster bay olun ister bayan olun dökülmüş kaşlar ile kendimizi iyi hissetmeyiz. Peki neden kaşlarımız dökülür?Dökülen kaşlarımıza şifalı bir bitkisel çözüm varmıdır.Bu yazımızda bunların üzerinde duracağız ilk olarak kaşlarımız neden dökülür.Kaş dökülmesi; stres, kıl köklerini etkileyen cilt hastalıkları, bazı ilaçların yan etkisi, hormon dengesizlikleri, hipotiroid gibi nedenlerle dökülebilir. Kaş dökülmesinin altında yatan sağlık sorunu tedavi edildikten sonra kaşlar eski görünümüne kavuşabilir. Eğer kısa süre içerisinde kaşlarınızın şeklini etkileyecek kadar dökülme yaşıyorsanız bir doktora giderek doğru teşhisin konmasını sağlamalısınız.Doktorunuza gittiniz ve verdiği ilaçlar veya önerilerden fayda görmediyseniz eğer sizlere harika bir kaş dökülmesini önleyici şifalı bitkisel kür önereceğiz.

 

bayanbilmis.com

 

Kaş dökülmesini önleyici kür sadece dökülmeleri önlemek ile kalmıyor, eskisi gibi gür kaşlarınıza kavuşmanıza yardımcı oluyor.Por.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU katıldığı özel bir tv programında kaşlarımızın dökülmesi ve dökülen kaşlarımızın yeniden eskisi gibi gür bir şekilde yeni gelmesi için şifalı bir bitkisel kür den bahsetti. SARAÇOĞLU bu kürü sürekli kullanıldığında ister bay olsun ister bayan bütün kaç dökülme sorunu yaşayan hastaların tekrar eski görünümlerine dönecekleri vaade bulundu.Peki bu şifalı bitkisel için neler lazım ve nasıl yapmamız gerekiyor.

 

Kaş Dökülmesini Önyelici Kür İçin Malzemeler

2 Diş Sarımsak ( Sarımsak Çin Sarımsağı değil Taşköprü Sarımsağı olacak )

1 Yemek Kaşığı Badem Yağı

Testere Dişli Aslan Pençesi

 

Kaş Dökülmesini Önleyici Kürün Hazırlanışı

Öncelikle taş köprü sarımsaklarımızın kabuklarını soyalım, soyduğumuz sarımsaklarımızı ince ince dilimleyerek bakır dövüceğimize ( havan ) atalım ve bir miktar döverek ezelim. Dövdüğümüz sarımsakları kir kaseye alıp üzerine bir yemek kaşığı badem yağı ekleyip karıştırıyoruz 15 dakika dinlendiriyoruz. Hazırladığımız krem gibi olana kadar ezmeye özen gösterelim.

Kaş Dökülmesini Önleyici Testere Dişli Aslan Pençesi Yapılışı

Bir bardak suyu kaynatıp içerisine 1 tatlı kaşığı aslan pençesini ilave ediyoruz ilaveten 7 dakika kısık ateşte ağzı kapalı olarak kaynatmaya devam ediyoruz.

 

Kaş Dökülmesini Önleyici Kürün Kullanılışı

Bu kürü haftada 3 defa yapıyoruz ve kaşlarımıza krem gibi sürüyoruz, gün aşırı veya peş peşe kullanımda sorun yoktur.Her akşam yemeğinden sonra testere dişli aslan pençesi kürünü tüketeceğiz.

 

Not: Lütfen şifalı bitkisel kürümüzü kullanan ziyaretçilerimiz deneyimlerinizi bizler ile yorumlarda paylaşınız.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Saç Dökülmesi ve Bitkisel Saç Boyası

Saç Dökülmesine ve Bitkisel Saç Boyası Saç Dökülmesi ve Bitkisel Saç Boyası; Saç dökülmesine Şifalı bitkisel saç boyası var mıdır...

Kapat