KAS ERiMESiNE ŞiFALI BiTKiLER

KAS ERiMESiNE ŞiFALI BiTKiLER
1 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 28.681 kez okundu.
KAS ERiMESiNE ŞiFALI BiTKiLER

Kas erimesi hastalık dan ziyade bir semptom yani belirtidir. Kas hastalıklarının bir çoğu kas erimesine neden olabilir. Kas erimesi belirtileri kasın hacminde küçülme ve incelme olarak gösterir. Kas erimesi kuvvet düşüklüğü ile de kendini gösterir buna en iyi örnek merdiven çıkarken veya yürürken zorlanma olarak gözükür. Böyle bir durumda hastanın diz kapağı üstündeki kaslardaki kuvvet kaybından dolayı yaşanan bir sorundur. Kas erimesi kollarda kendini yine aynı şekilde bir şey taşırken, saçını tararken, hatta dişini fırçalarken halsizlik olarak gösterir. Kısacası kas erimesinin en büyük belirtisi günlük hayattaki işlevleri yaparken zorlanma dır.

kas erimesi
Kas erimesi

KAS ERİMESİ NEDEN OLUR

Kas erimesi, hem kas hastalıklarının hemde sinir sistemindeki çeşitli bölgelerin tutulması sonucu olabilir. Kas erimesine genetik hastalıklar, metobolizma kökenli hastalıklar, bağ dokusu hastalıklar. hormonal hastalıklar veyahutta toksinlerden kaynaklı nedenler olabilir.

Kaslarımızın eski kuvvetine getirmek için şifalı bitkiler ile hazırlanmış kürler ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU şifalı bitkiler ile hazırlanan kürlerin kas ve kemik güçsüzlüğünde harika sonuçlar alındığını düzenli bir şekilde kullanıldığında kas erimesinin önüne geçildiğini belirtti.

Etiketler:

KAS ERiMESiNE ŞiFALI BiTKiLER Konusuna 4 Yorum Yapıldı
  1. Burak dedi ki:

    16 yasinda engelli abim var kas hastalığı var kas erimesi var hertürlu ilaci denedik istanbula gittik amerika da cikmis buraya gelmesini bekliyoruz allah icin yardimci olun ilaci kullanımmi

Sayfa başına git