KIL DÖNMESi

KIL DÖNMESi
27 Mart 2015 tarihinde eklendi, 12.498 kez okundu.
KIL DÖNMESi

Ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi, Kıl dönmesi neden olur, Kuyruk sokumu kıl dönmesi, bacakta kıl dönmesi, Kıl dömesi

Kıl dönmesi nedir? Kıl dönmesi adından anlaşıldığı gibi uzamakta olan ve vücudumuzun herhangi bir yerinde olan kılın yüzeye çıkması yerine yön şaşırarak cildin altında ilerlemesidir. Bu hastalık insan vücudunun herhangi bir bölgesinde oluşması mümkündür. Kıl dönmesi genelde 20 ila 30 lu yaşlarda ve vücutlarında aşırı kıllanma olan kişilerde gözükmektedir. Kıl dönmesi çoğu zaman kuyruk sokumu ve çevresinde rastlanmaktadır. Bunun nedeni ise sürekli olarak oturduğumuzdan dolayı üzerinde bir baskı olması dır.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kıl dönmesi tedavisinin şifalı bitkiler ile mümkün olduğunu ve ameliyatsız kıl dönmesi rahatsızlığından kurtulmanın mümkün olduğunu belirtti. SARAÇOĞLU kıl dönmesi için ameliyat olan bir çok kişi de kıl dönmesi rahatsızlığının tekrarlandığını en iyi yöntemin bitkisel tedavi olduğunu belirtti.

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kıl dönmesi tedavisi için şifalı bitki olarak ISIRGAN OTU kürünü önerdi. Bu harika şifalı kürün yapılması ve uygulanması çok kolay. Isırgan otu ile yapacağınız bu tedavi ile bir daha aynı bölgeden kıl dönmesi rahatsızlığını yaşamayacak ve çok kısa sürede eski sağlığınıza döneceksiniz.

ISIRGAN OTU KÜRÜ HAZIRLANIŞI

Aktarlardan kolayca temin edebileceğiniz olan kurutulmuş ısırgan otunu 3 yemek kaşığı kadar az miktar mir suya ilave edelim ve yaklaşık olarak 5 dakika boyunca kaynatalım. Isırganımız lapa haline gelecek kadar su miktarını ayarlamamızda çok önem vardır. Kürümüzü hazırladık sıra geldi şimid uygulamaya, uygulamaya geçmeden önce ısırgan otu kürümüzün insan vücudunu yakmayacak şekilde soğuması gerekmektedir.

KIL DÖNMESİNE ISIRGAN OTU
KIL DÖNMESİNE ISIRGAN OTU

Uygulanışı

Lapa kıvamındaki ısırgan otumuzu kıl dönmesinin olduğu bölgeye ( iltihaplı ) tülbente sarıp 20 dakika boyunca uygulayınız. Zamanla derinizin inceldiğini ve iltihabın incelen deriden aktığını göreceksiniz. Sonrası çok kolay akan iltihabın altında problem çıkaran kılı göreceksiniz yapılması gereken ucu ısıtılmış bir cımbız ile oradan o kılı çekerek koparmanız dır.

 

Videomuz

Geçmiş olsun…

Etiketler:

KIL DÖNMESi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Soner dedi ki:

    Gunde 2 kere pes pese yaptim 20 dk beklettim 2 cide 20 adet 1.5 2 cm arasi kil cikisi oldu cimbizla cektik.

    1. Anıl dedi ki:

      Çok ağrın oldu mu yaparken ot acı veriyor mu?

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
ısırgan otunun faydaları
ISIRGAN OTUNUN FAYDALARI

ISIRGAN OTUNUN FAYDALARI Isırgan otu ve faydaları saymakla bitmeyen harika bir şifalı bitkiler den dir. Isırgan otu sayacağımız özellikleri sayesinde...

Kapat