Kırışıklık Giderici Elma Maskesi

Kırışıklık Giderici Elma Maskesi
18 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.023 kez okundu.

Kırışıklık Giderici Elma Maskesi

Kırışıklık Giderici Elma Maskesi; Kırışıklıklar, yüzde ve çoğunlukla alın bölgesinde, kaşların arasında ve ağız etrafında fark edilir. Ayrıca boyunun ön yüzünde ve ellerin üzerinde de kısacası yüzümüzün her alanında oluşabilir.

Yaşlanma belirtisi bu kırışıklıklar, güzelliğe gölge düşüren görüntülerdir. Bu görüntüden, yani kırışıklıklarda kurtulmak için pek çok kişi hemen estetik cerrahlara koşar.

Yalnız estetik gerek bütçe gerekse cesaret açısından herkese hitap etmeyebilir.
Ancak, son yıllarda doğal ürünlere olan talep gittikçe artmaktadır. Kimyasal hiçbir katkı maddesi olmayan, taze olarak bulunabilen doğal ürünler ile cildinizdeki kırışıklıklara da çözüm bulabilirsiniz.

Şimdi, Suna Dumankaya’ nın önerdiği ve evde kolayca hazırlanan doğal elma maskesi ile kırışıklıklarınıza son verebilirsiniz.

Kırışıklık için Elma Maskesi

* 1 olgun elma,

* Biraz süt kaymağı.

Elmayı rendeleyin. Kaymağı bir tatlı kaşığı kadar suda kaynatın. Rendelenen elmayı üzerine ekleyin ve ikisini birkaç dakika kaynatın.

Karışım ılıyınca cildinize sürün ve yarım saat bekletin. Bu maskeyi haftada 1 kez cildinize uygulayın.

Süt ve elma, cilt için çok faydalıdır. İki besinin birleşimi ile hazırlanan bu maske ile, cildiniz, kısa sürede kendini yenileyecek ve pürüzsüz bir görünüme kavuşacaktır.

 

Etiketler:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
zayıflatan yiyecek

Zayıflatan Yiyecek Zayıflatan yiyecek; Fazla kilolarınız artık canınızı sıkmaya başladıysa, yedikçe zayıflatan mucizevi besinlerle tanışmanızın zamanı geldi demektir. Metabolizmanızı hızlandırarak,...

Kapat