Kırışıklık için bitkisel çözüm

Kırışıklık için bitkisel çözüm
29 Mart 2015 tarihinde eklendi, 4.279 kez okundu.
Kırışıklık için bitkisel çözüm

Kırışıklık için bitkisel çözüm ; Kırışıklıklar orta yaşlarda başlayıp ileri yaşlarda kendini iyi gösteren ve şifalı bitkiler ile tedavi edilebilen bir cilt sorunudur. Genellikle bayanlar kırışıklıklara daha önem vermektedir. Bundan dolayıda kırışıklıklarını kapamak için kozmetik ürünlere yüksek miktarda paralar vermektedirler sonuç olarak olarak evet kırışıklıklarını kapatmaktadırlar ama yok etmemişler sadece gizlemişlerdir. Kırışıklıklardan gizlemek için kozmetik ürün seçen bayanlar gün gelir yüzlerinde o kozmetiğinde vermiş olduğu zararla derin çizikleri ve kırışıklıkları artık gizleyemez duruma gelmişler kısaca acı son ile yüzleşmişlerdir. Onun için sizlere önerimiz yüzünüzde elinizde vücudunuzun herhangi bir yerindeki cilt kırışıklarını gizlemek yerine tedavi edici önlemler almanızı öneririz. Kırışıklıklar için sizlere Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU nun Avokado maskesini nasıl yapılıp ve nasıl uygulamamız gerektiğini videosuyla birlikte düzenleyip paylaştık.

 

KIRIŞIKLIKLAR İÇİN AVOKADO MASKESİ

Aktarlardan kolayca temin edebileceğiniz aynısafa bitkisini 1,5 tutam yaklaşık 8-9 gram kadar ( aşağıda resimde paylaştığımız kadar ) 1 bardak suda 5 dakika kadar kısık ateşte kaynatıyoruz. Kaynadıktan sonra ılımaya bırakıyoruz.

AYNISAFA BİTKİSİ

AYNISAFA BİTKİSİ

 

Daha sonra bir adet avokado meyvesinin kabuklarını elimiz ile soyalım  ( aşağıdaki resimde olduğu şekilde )

AVOKADO MASKESİ

AVOKADO MASKESİ

 

Bıçak yardımıyla iki kaşık yemek kaşı kadar avokado parçasını cam bir kaseye alıp krem kıvamına gelene kadar tahta kaşık ile ezelim. Ezildikten sonra krem kıvamını alan avokado muzun içine iki tatlı kaşığı daha önceden hazırladığımız aynısafa suyundan ilave edip karıştırıyoruz. Evet avokado maskemiz kullanıma hazır şimdi sıra geldi kullanılmasına.

 

AVOKADO MASKESİ UYGULANMASI

Avokado meskesini uygulayacağımız cildin temiz ve makyajsız olması gerekmektedir. Maskemizi elimizi elimiz ile yüzümüzün bütün hattını kapayacak şekilde sürüp bir kaç saat bekletiyoruz. Haftada 2 defa 1 ay boyunca bu kürü uygulayanlar cildinizdeki lekeler dahi bütün sorunlardan kurtulacaksınız. Para verip aldığınız kremlerden çok daha etkili olduğunu göreceksiniz. Geçmiş olsun..

Video

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
KEÇİBOYNUZUNUN FAYDALARI
KEÇiBOYNUZU

KEÇiBOYNUZU Keçiboynuzu veya diğer adı ile harnup baklagiller ailesinden olup Akdeniz iklimini seven bir bitki türüdür. Keçiboynuzunun pekmez olarak isterseniz...

Kapat