Kirpik Uzatma ve Gürleştirme

Kirpik Uzatma ve Gürleştirme
23 Mart 2015 tarihinde eklendi, 8.005 kez okundu.
Kirpik Uzatma ve Gürleştirme

Kirpik Uzatma ve Gürleştirme; Bitkisel yağlar ile kirpik uzatma, Kirpik uzatan şifalı bitkiler, Doğal kirpik uzatma, Kirpik uzatma yöntemleri, Kirpik uzatma badem yağı, hint yağı mı? Bütün bu sorunlarınızı yanıtlayacağınız sizler için harika bir şifalı kür paylaşacağız. Bu şifalı bitkisel yağlar ile yapılan kür sadece kirpiklerinizi değil kaşlarınızı da gürleştirecek ve dökülen kaş ve kirpiklerinizin yeniden sağlıklı bir şekilde çıkmasını sağlıyacak. Tamamen bitki yağları ile yapılan kürümüzün hem hazırlaması çok basit hem uygulanışı çok kolay. Güzellik uzmanı Pervin Bulgak ın hazırladığı kaş ve kirpik gürleştirici kürü sizler için düzenleyip yayımladık.

Kaş ve Kirpik Gürleştirici Kür

Malzemeler

  • 1 Çay kaşığı susam yağı
  • 1 Çay kaşığı hint yağı
  • 1 Çay kaşığı kakao yağı
  • 1 Çay kaşığı fındık yağı
gözaltımorluktedavisi

 

 

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Yukarıda saydığımız bitkisel yağları cam bir kaseye belirttiğimiz miktarlarda boşltıp tahta bir kaşık ile karışıtırınız. Kürümüz hazır geldik uygulamaya. Kürümüzün hazırnışı kadar uygulanışıda çok basit. Evlerimizde bulunan kulak temizle pağuğu ile şifalı kürümüze daldırıp kaş ve kirpiklerinize uygulaya bilirsiniz.

Not: Kaş ve Kirpik gürleştirici kürümüzü kullanmadan önce yüzümüzde makyaj varsa temizlememiz gerekmektedir. Kürümüzü kullanırken lütfen gözünüze kaçmamasına özen gösteriniz.

Sağlıcakla kalın…

 

Etiketler:

Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yasemin dedi ki:

    iyi gūzelde kirpiklerimizi oynatmadan mı duracağız ki gõzlerimizin içine girmesin.nasıl olacak.anlatırmısınız.gõzūmūzū kırptıkca içine būtūn yağlar girecek.teşekkūrler.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sivilcelere Kesin Çözüm
Sivilce nasıl geçer

Sivilce nasıl geçer Sivilce nasıl geçer, Sivilce maskeleri, Sivilce tedavileri sürekli olarak ister bay olsun ister bayan en büyük görsel...

Kapat