Kız çocuk olması için şifalı bitkiler

Kız çocuk olması için şifalı bitkiler
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 7.596 kez okundu.
Kız çocuk olması için şifalı bitkiler

Bütün ailelerin istediğidir çocuk ( bebek ) sahibi olmak. Kimi aileler kız çocuk olmasını isterken kimi aileler ise erkek çocuk olması için çeşitli yöntemlere ve ilaçlara baş vururlar. Şimdiye kadar bir çok kişi şifalı bitkiler ile hazırlanan çeşitli kürler ile kadın hastalıkları tedavi edilip evlat sahibi olmuştur. İster kız çocuk olması için ister erkek çocuk olması için ilk önce kadınsal bir hastalığınız olmaması gerekmektedir. Sizler için bu makalemizde hem kadın hastalıkları için bitkisel tedavi hemde kız çocuk olması için veya erkek çocuk olması için yapmanız gerekenler hakkında bilgilerini videoları ile birlikte paylaşırken erkekler içinde sperm kalitesini artırıcı bitkisel kür tarifi vereceğiz.

 

Kadın hastalıkları için şifalı bitkiler ile kür

Bir çok kadın hastalığı bulunmaktadır. Maalesef bu hastalıklardan dolayıda bir çok anne olmak isteyen bayanlar bu engellere takılmaktadır.

Soğan kürü

Soğan kürü

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU şifalı bitki soğan kürü ile kadın hastaları çikolata kisti, rahim duvarı kalınlaşması, miyomlar, adet düzensizliği, yumurtalık kisti gibi nedenler ile hamile kalamayanlar için harika bir kür tarifi önerdi. Soğan kürü sadece bu saydığımız kadın hastalıklarından korumasının yanı sıra kadınsal kanserler içinde korucu bir kürdür.

Soğan kürü yapılışı ve uygulanışı;

Soğan kürü yapılışı ve uygulanışı çok kolay bir kür dür. Yapmanız gerek bir adet soğanı kabuklarını soyup 3 – 4 parçaya böldükten sonra 1,5 bardak suda 5 dakika kaynatmanız dır.Soğan kürü uygulanışı dikkat edilmesi gerekilen bir kürdür. Eğer adet düzensizliğiniz var ise soğan kürünü hemen uygulamaya başlaya bilir adet düzenli adet görüyor iseniz adet gördükten 2 gün sonra başlanması önerilir. Önerilen kullanma günde 2 defa 15 gün boyunca dır.

Not: Soğan kürünü ülseri veya gastriti olan bayanlar kullanamaz!

Video

 

Erkek Hastalıkları & Sperm Kalitesini Artırma

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU erkeklerin problemlerin biri olan sperm kalitesinde bozukluk ve sperm sorunları için keçi boynuzu kürünü önerdi. Keçi boyunuzu kürünün hem sperm kalitesini yükseltme hemde spermlerde oluşan sorunları tedavi edici özelliği bulunmaktadır. Düzenli şekilde kullanıldığında çok faydalı olan keçi boynuzu kürünü hazırlanışı ve uygulanış çok kolay bir kürdür.

Keçi boynuzu kürü yapılışı ve uygulanışı;

Keçi boynuzu kürü yapmanız için kaynayan yarım litre suyun içerisine 6-7 adet keçi boyunuzu kırarak atmanız ve 3 dk. kaynatıp 20 dakika demlemeye bırakmanız dır. Keçi boyunuzu kürümüz hazır sıra geldi uygulamaya kürümüzü gün içerisinde sabah ve akşam olmak üzere 1 ay boyunca aç olarak tüketmelisiniz.

Video

Kız Çocuk Sahibi olmak için

Bay veya bayan olsun cinsel rahatsızlıklar için bitkisel önerilerimizi sizler ile paylaştık. Sıra geldi kız çocuk sahibi olmak için yapmamız gerekene. İddianın sahibi Bitki uzmanı İbrahim Gökçek. Hocamız konuyu kutsal kitabımızdan bir ayet ile yaklaştı ve okuduğu bir hadiste ” Kız çocuk sahibi olmak isteyenlerin ilişki sırsında kadından önce boşalırsa kız çocuğu eğer sabırlı olup eşinden sonra orgazm olursa erkek çocuğu olur ” diye yazdığını belirterek bizler ile paylaştı. Ve bununda Almanya da yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlandığını söyledi. Konu ile ilgili videoyu sizler ile paylaştık.

Video

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Maranki ve şifalı bitkiler

Maranki ve şifalı bitkiler Şifalı bitkiler denildiği zaman ilk akıla gelen isimdir Prof.Dr. Ahmet Maranki sürekli olarak bizler için şifalı bitkileri...

Kapat