KOAH BiTKiSEL TEDAVi

KOAH BiTKiSEL TEDAVi
16 Mart 2015 tarihinde eklendi, 4.063 kez okundu.

KOAH BiTKiSEL TEDAVi

Koah bitkisel tedavi, koah belirtileri, koah nedir, koah tedavisi ve koah hastalığının belirtileri bütün bu başlıkların hepsini sizler için bu sayfamızda yayımladık. 

Koah Nedir: Kısacası kronik akciğer hastalığıdır.

Koah Hastalığının Belirtileri: Öksürük, balgam çıkarma, kan tükürme, soluk darlığı, kanın aksijen doymuşluğunda azalma, kalp yetmezliğine bağlı ayaklarda şişme, göğüste tıkanma, hırıltılı soluma

Koah Hastalığının Nedenleri: Mesleki zararlı gazlar, tanecikler(mikro parçacık) solunması, etkin biçimde sigara içilmesi, hava kirliliği.

Koah Hastalığının Vücudumuza Zararları:

  • Hava yolları daralır ve bundan dolayı akciğere az hava gider.
  • Hava yollarının çevresindeki kaslar kasılır.
  • Hava yollarının içerisinde balgam atması tıkanıkları yaşanır.
  • Alveol içindeki hava tıkanıklıktan dolayı geri boşalamaz, göğsümüzü sıkışık hissederiz.

Koah Tedavisi İbrahim SARAÇOĞLU Kürü

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU Koah hastaları için şifalı bitki önermeden önce mutlaka sigarayı bırakmaları gerektiğini önerdi. SARAÇOĞLU koah rahatsızlığı için şifalı bitki olarak tere otunu önerdi. Tere tunu her ay 1,2,3,4 günlerinde bir bağ terenin yarısını öğleden önce diğer yarısını da öğleden sonra tüketmeleri gerektiği belirtti. Bu kürün sonuçlarını ertesi gün balgam atarak ve idrarınızı yaparken yanma hissi yaşayarak anlayacaksınızdır.

Kürün Videosu:

 

Etiketler:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
SiNüZiT BiTKiSEL TEDAVi

SiNüZiT BiTKiSEL TEDAVi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu katıldığı özel bir programda sinüzit bitkisel tedavi için özel bir kür tarifi verdi,...

Kapat