koskep kredi

koskep kredi
26 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.646 kez okundu.
koskep kredi

Aktar açmak isteyenlere bedava iş yeri kredisi. Devlet tarafından işletmeleri geliştirme ve destekleme amacı ile kurulan bu uygulama sayesinde iş yerinizi kurabilir ve işletebilirsiniz. Koskep kredi ile sadece iş yeri kurmak değil bunun yanı sıra hali hazırda varsa işe yeriniz koskep kredi ile iş yerinizi geliştirebilirsiniz. Koskep hibe krediden faydalanmak için yapmanız gereken ilgili makamlara baş vurmanız ve gerekli eğitimleri ve evrakları temin etmeniz gerekmektedir.

koskep hibe kredi nasıl alınır

Öncelik ile koskep kredi den faydalanmak için iş kura kayıt yaptırmanız gerekiyor. İş kura koskep hibe kredi için başvurduktan sonra iş kur dönemler halinde eğitim seminerleri düzenlemektedir. Bu eğitim seminerlerine sizleri telefon aracı ile çağırmaktadır. Koskep kredi almak için düzenlenen bu eğitimde iş planlanması hakkında bilgiler alıyorsunuz. Eğitim bittikten sonra sizlere eğitim aldığınıza dahi bir sertifika veriliyor ve bu sertifika ile koskep kredisine başvuruyorsunuz.

Koskep hibe kredi onaylanma süreci

Eğitim sonrası aldığınız kurs bitirme sertifikası ile bölgenizdeki bulunan koskep merkezine başvurduktan sonra, yapmak istediğiniz iş ilgili kişiler tarafından incelenme sürecine girmektedir. Koskep tarafından yapılan bu inceleme sonucunda eğer kabul edilirse koskep krediniz hemen çıkıyor eğer ki onaylanmaz ise gerekli düzenlemelerin yapılması için sizlere yönlendirmelerde bulunulmaktadır. Projeniz onaylandıktan sonra iş yerinizi açtığınız zaman bütün harcamaların faturalarını almayı unutmayınız.

koskep kredi

koskep kredi

Koskep kredisinden faydalanma

Yaptığınız harcamaların fatura ve fişlerini lütfen kaybetmeyiniz. İş yerinizin bütün ihtiyaçlarını giderdikten sonra tekrar koskepe iş yerinizin açtığını beyan ederek koskep kredisinden yararlanmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Kokep tarafından gelen müfettişler açmış olduğunuz iş yerinde gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere yapmış olduğunuz harcamaların ödemesini gerçekleştiriyorlar. Koskep hibe krediden faydalanmak için en çok dikkat etmeniz gereken husus yapmış olduğunuz harcamaların faturalarını tutmanızdır.

Koskep kredisi

Koskep kredisinden birçok kişi faydalanmış ve başarıya ulaşmıştır. Koskep kredisinden faydalanıp başarıya ulaşanların paylaştığı hikayeleri okumak için lütfen tıklayınız. Koskep ile bir çok alanda iş kurabilir sizlerde başarıya ulaşa bilir kendi işe yerinizin patronu olabilirsiniz. Koskep kredisi hakkında daha geniş bilgi için koskep kredisi resmi İnternet sitesinden bulabilirsiniz. Resmi siteye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Etiketler:

koskep kredi Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Emre dedi ki:

  Sakamı bu. ? Onun dogru yazılısı kosgeb. Komik duruma dusmeyin diye yazdım.

  1. admin dedi ki:

   Google adwords anahtar kelime sorgulamalarına göre palanlama yapılarak yazılmış bir makaledir. İlginiz için teşekkür ederiz..

   1. Semih Bey dedi ki:

    Yani amacınız doğru bilgi vermek değil para kazanmak. Bu sayede artık bu siteye girmememiz gerektiğini öğrenmiş olduk. İkincisi bitkisel alan ile KOSGEB ne alaka?

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
istenmeyen tüylere bitkisel kesin çözüm
iSTENMEYEN TüYLERE KESiN ÇöZüM

iSTENMEYEN TüYLERE KESiN ÇöZüM Bayanların en çok başını ve canını ağrıtan konulardan bir tanesi de istenmeyen tüyler dir. Bir çok istenmeyen tüyler...

Kapat