Kuvvet Macunu

Kuvvet Macunu
15 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 37.839 kez okundu.
Kuvvet Macunu

Dr.Ender SARAÇ ‘ın  cinsel soğukluk yaşayanlar için hazırladığı kür ile kendinize inanamayacaksınız. Tamamen şifalı bitkiler ile hazırlanan kuvvet macunu düzenli kullanıldığında piyasada satılan performans arttırıcı ilaçlar, haplar ve damlalardan çok daha etkili ve sağlıklıdır. Dr. Ender SARAÇ ‘ın cinsel performans artırıcı macununa ilaveten sizlere Prof.Dr. ibrahim SARAÇOĞLU hocamızın sertleşme sorunu yaşayanlar için tüketmesi gereken şifalı bitkilere yer vereceğiz.

Cinsel Performans Arttırıcı Macun

Yaşlılık veya aşırı stres sonucu yaşamış olduğunuz cinsel soğukluk için sizlere şifalı bitkiler ile hazırlanan harika bir kür önereceğiz. Dr. Ender SARAÇ ‘ın kendi kitabından bizler ile paylaştığı bu harika cinsel performans arttırıcı kür hem doğal hem sağlıklı.

Ereksiyon Artırıcı Macun Yapılışı

Erkeklerde cinsel istek arttırıcı macun yapımına geçmeden önce ihtiyacımız olan ereksiyon artırıcı yiyecekleri temin etmemiz gerekiyor. Kuvvet macunu için malzeme ihtiyacımız diğer kürlere oranlar biraz daha fazladır. Aşağıdaki listede yer alan malzemeleri kolayca aktarlardan ve marketlerden bulabilirsiniz.

Cinsel Performans Verici Kür Malzemeler

 • Katkısız 1 Kg kadar bal
 • 3 Kaşık rendelenmiş zencefil
 • 2 Kaşık kişniş
 • 160 Gr. Taze kaymak
 • 2 Tatlı kaşığı kakule
 • 3 Tatlı kaşığı kırmızı ginseng
 • 5 Tatlı kaşığı güneş görmemiş arı poleni
 • 1 Tutam gerçek safran
 • 150 Gr. Dövülmüş Antep fıstığı
 • Tadı hoşunuza gitmez ise içine ceviz veya tarçın ilave edebilirsiniz.

Cinsel Performans Verici Kür Hazırlanışı

Erkeklerde cinsel istek arttırıcı bu harika kürün yapılışı çok kolay. Hazırlamış olduğunuz bütün malzemeleri ölçülerin dahilinde balın içine atınız ve tahta kaşık yardımı ile kuvvet macunu kıvamına gelene kadar karıştırınız. Macun kıvamına geldiği zaman cam bir kavanozda güneş görmeyen serin bir ortamda muhafaza edelim.

Cinsel Performans Verici Kür Kullanımı

Dr. Ender SARAÇ hocamızın özen ile bizlere için hazırladığı kuvvet macunu sabah ve akşam 1 çorba kaşığı olarak tüketebiliriz. Erkeklerde cinsel istek arttırıcı kuvvet macunu etkisi ikinci haftada kendisini gösterecektir.

İbrahim SARAÇOĞLU Sertleşme Soruna Kür

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ereksiyon sorunu yaşayanlar için şifalı bitkiler ile hazırlanan harika bir kürü bizler ile paylaştı. Afrodizyak bakımın çok zengin olan kereviz ile yapılan performans artırıcı kür ile çok kısa sürede eski gücünüze kavuşacaksınız.

Sertleşmeye Sorununa Karşı Kereviz Kürü

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU kerevizin içinde bol miktarda afrodizyak bulunduğunu ve kereviz ile yapılacak olan doğru kürün erkeklerde sertleşme sorununa kesin çözüm olacağını katıldığı programda bizler ile paylaştı. Kreviz kürünün yapılışı ve uygulanışı aşağıdaki gibidir.

Kuvvet Macunu

Kuvvet Macunu

Kereviz Kürü Yapılışı

Yaklaşık olarak yumruk büyüklüğündeki bir kerevizin dilimler halinde yarım litre suda 5 dakika boyunca kaynatalım. 5 Dakika sonra suyumuza 15-20 adet kadar sapları ile birlikte maydanoz ilave ederek 3 dakikada bu şekilde toplam 8 dakika kaynatıyoruz. Sertleşme sorunu için cinsel performans artırıcı kürümüz hazır sıra geldi nasıl tüketmemize.

Kereviz Kürü Uygulanışı

Şifalı bitkiler ile yaptığımız cinsel performans verici kürü hazırlarken içinde açığa bol şekilde afrodizyak çıkmaktadır. Lütfen sizlere önerdiğimiz ölçülerde kürümüzü uygulayınız. Kürümüzü soğuduktan sonra ve günlük olarak tüketiniz. En fazla 15 gün boyunca günlük olarak tüketiniz ve ara veriniz eğer ki ihtiyaç duyarsanız 15 gün daha tüketebilirsiniz.

Cinsel İstek Verici Şifalı Bitkiler

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU sertleşme soruna karşı kereviz kürünün önerdikten sonra cinsel dürtüleri artırıcı olarak bizlere keçi boyunuzu tüketilmesi gerektiğini önerdi. Günlük sabahları aç olarak tüketilen keçi boynuzu hem akciğerinizi temizleyecek hemde ister bay olsun ister bayan cinsel dürtüleri öne çıkaracaktır.

Etiketler:

Kuvvet Macunu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Saban dedi ki:

  Tel yaz

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Cilt beyazlatma maskesi
Cilt Beyazlatma Bitkisel

Cilt Beyazlatma Bitkisel Cilt beyazlatmak isteyen bayanlar BURAYA! Şifalı bitkiler güzellik sağlık doğal yolla olduğu için cildinize zarar vermez. Cilt beyazlatma...

Kapat