Maydanoz Kürü Ahmet Maranki

Maydanoz Kürü Ahmet Maranki
12 Mart 2015 tarihinde eklendi, 5.095 kez okundu.
Maydanoz Kürü Ahmet Maranki

Maydanoz Kürü Ahmet Maranki; Ahmet MARANKİ Maydanoz suyunun faydaları ve maydanoz suyu nasıl yapılır ve maydanoz ile zayıflama kürünü katıldığı özel bir tv programında bizler ile paylaştı. Şifalı maydanoz kürü nü yaparken maydanoz seçiminin önemini, hormonlu maydanoz olmamasına özen gösterilmesi gerektiğini belirtti. Peki maydanozun hormonlu olup olmadığını nasıl anlarız.? MARANKİ bir bitkinin olması gerektiğinden daha uzun ve gelişmiş olması o bitkinin hormonlu olduğunun en büyük belirtilerinden olduğunu belirtti, onun için şifalı bitkisel zayıflama maydanoz kürünü uygularken aldığınız maydanozlar ufak olmasına özen gösterilmesini söyledi. MARANKİ ayrıca maydanoz sapları ile yapılan kürün vücudunuzdaki toksine bitkisel çözüm, safra taşına bitkisel çözüm, böbrek taşına bitkisel çözüm, terlemeye bitkisel çözüm olarak da tüketebileceğimizi belirtti.

MARANKİ MAYDANOZ KÜRÜ YAPILIŞI VE UYGULANIŞI

Pazardan taze olarak aldığınız ( ufak boyutta olmasına özen gösteriniz ) maydanozlarının saplarını elleriniz ile kopararak beş veya 10 dakika kadar kaynatıp soğurken içerisine elma sirkesi ilave edip geceleri tüketerek ayda 3 – 5 kilo hiç bir şey yapmadan zayıflayacağımızı söyledi. Porf.Dr. Ahmet Maranki ‘nin katıldığı o programın videosunu sizler için paylaştık.

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ Maydanoz Kürü ile Sağlık izle

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Diz Kapağında Kireçlenme Bitkisel Tedavi

Diz Kapağında Kireçlenme Bitkisel Tedavi Kireçlenmeden dolayı diz ağrısı ve diz ağrılarına ne iyi gelir hepsini sizler için şifalı bitkilerde...

Kapat