Saç çıkaran Şifalı Bitkiler

Saç çıkaran Şifalı Bitkiler
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.534 kez okundu.
Saç çıkaran Şifalı Bitkiler

Bu makalemiz de saç çıkaran şifalı bitkiler ‘den bahsedeceğiz. Sizler için saç dökülmeleri ve saç çıkaran şifalı bitkiler ile ilgili çeşitli makaleler defalarca paylaştım. Saç çıkaran şifalı bitkiler ile ilgili makalelerimizin Türkiye’nin önde gelen isimlerinin bizlere verdikleri kür tariflerini düzenleyip sizler ile paylaştık. Bütün bu uzmanlarımızın saç için şifalı bitki olarak birleştiği meyve ” ceviz ” olmuştur. Kimi zaman ceviz yağı, kimi zamanda ceviz kabuğu, kimi zamanda olduğu gibi kendisinden yararlanarak saç çıkaran şifalı kürler hazırlanmıştır. Bu şifalı bitkiler ile hazırlanan kürleri uygulayanlardan canlı yayına bağlanarak bir çok kez olumlu sonuçlar alındığına şahit olduk. Yine sizler için herhangi bir neden ile saçlarını kaybetmiş kişiler için saç çıkaran şifalı biti kürünü yapılışını ve uygulanışını videosu ile birlikte paylaşacağız. Bu şifalı kürümüzünde baş aktörü yine ”Ceviz’‘ dir.

SAÇ ÇIKARAN ŞİFALI BİTKİLER

Kürümüzü hazırlayan ve bizler ile paylaşan Suna DUMANKAYA yaz aylarında rahatlık ile her yerde bulabileceğimiz ceviz kürünün nasıl yapılacağını bizler ile paylaştı.

Ceviz kürü ham yapılışı bakımından çok kolay hemde maliyeti bakımından çok ucuz bir şifalı kür’ dür. Ceviz kürü ile herhangi bir nedenden dolayı saçları dökülen buna saç kıran dahi olmak üzere bütün saç sorunlarına kesin çözüm olacak bir bitki kürü olduğunu belirten DUMANKAYA tarifi için 6-7 adet kabuklu ceviz ve 2-3 yaprağı ve bir miktar zeytin yağın yeterli olacağını belirtti.

saç çıkaran şifalı bitkiler

saç çıkaran şifalı bitkiler

Yapılışı ve Uygulanışı

Yapmanız gereken cam bir kavanoza 6-7 adet kabuklu yeşil cevizi atıp içerisinde 2-3 ceviz yaprağı ilave edip kavanozu zeytin yağı ile doldurmak dır. Hazırladığımı bu kürü 1 sene serin bir yerde muhafaza ederek, daha sonrasında saç kıranı olan bölgeye sürerek saç çıkara bilir veya ağrılı olan bölgeleriniz var ise de ağrılarınızı gidere bilirsiniz.

ŞİFALI BİTKİLER VİDEO

Sizler için saç çıkaran şifalı bitkiler ile hazırlanan kürünü hazırlanışı videosu ile birlikte paylaştık, bir başka kür de buluşmak dileği ile sağlıcakla kalın..

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sarı saçlar için maske
Sarı saçlar için bitkisel maske

Sarı saçlar için bitkisel maske Sarı saçlar için bitkisel maske, güzellik uzmanı Suna DUMANKAYA 'dan evde rahatlık ile hazırlaya bileceğiniz...

Kapat