Saç Dökülmesine Bitkisel Maske

Saç Dökülmesine Bitkisel Maske
18 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.519 kez okundu.
Saç Dökülmesine Bitkisel Maske

Saç dökülmesine bitkisel maske; Saç dökülmesinin çeşitli bir çok nedenleri vardır. Bu nedenlerin başında stres gelmektedir. İş olsun ailevi sorunlar olsun yaşadığınız olumsuzluklar saçlarınızın dökülmesi için bir neden olabilir.Bunun için stres li ortamlarda bulunmamanız önerimizdir. Saç dökülmesinin bir diğer nedeni ise genetik sebeplerdir. Ailenizde saç dökülme vakası bulunuyorsa bu durumun sizinde yaşama olanağı yüksek bir ihtimal dir. Saç dökülmesi bazende kullanmış olduğunuz yanlış şampuan ve kozmatiklerden de kaynaklana bililir. Saç derisine uygun bir şampuan kullanmazsanız özellikle kalitesi şampuanlar bu durumu tetikler. Özellikle yaz aylarında kullandığınız içinde kimyasal madde içeren kozmetik ler saç derimizi tahriş ederek saçlarımızın dökülmesine etken olurlar.Bizim önerimiz saçlarınızı doğru şampuanlar la düzenli olarak yıkamanızdır. Peki bütün bu uyarılara rağmen saçlarınızın dökülmesini önleyemediyseniz ne yapmanız gerekiyor? Saç dökülmesine çözüm olarak sizlere önerimiz doğal olan şifalı bitkisel kürler ile hazırlanmış maske lerdir. Konunun uzmanı sayın Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU şifalı bitkisel kürler ile bizler için saç dökülmelerine karşı etkili doğal bir şifalı kür paylaştı. Aktarlardan kolayca tehmin edebiliceğiniz içerisinede soğan, çörek otu, çam terebentin ve hint yağının bulunduğu bu mucizevi şifalı bitkisel kürler ile saçlarınızın dökülmesi artık son bulacak.İşte saç dökülmesine o şifalı bitkisel maske.

 

ibrahim-saracoglu

Prof.Dr.İbrahim SARAÇOĞLU

 

Saç Dökülmesine Şifalı Bitkisel Maske Malzemeleri:

  • 1 Adet rendelenmiş soğan
  • 2 Tatlı Kaşığı Hint Yağı
  • 2 Tatlı Kaşığı Çörek Otu Yağı
  • 1 Çay Kaşığı Çam Terebentin

Saç Dökülmesine Şifalı Bitkisel Maske Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Derin bir cam veya plastik kapa hazırlamış olduğumuzu rendelenmiş soğan 2 tatlı kaşığı hint yağı 2 tatlı kaşığı çörek otu yağı ve 1 çay kaşığı çam terebentini katıp karıştıralım. Sonrasında hazır olan şifalı kürümüzü saç diplerimize yedirerek sürelim ve devamında streç ile kafamızı saralım.Yaklaşık olarak yarım saat kadar o şekilde bekleyip saçlarımızı soğuğa yakın su ile durulayalım. Bu şifalı bitkisel kürümüzü haftada 1 gün mutlaka uygulayalım 4 üncü uygulamada sonuçlarını sizlerde göreceksiniz.

 

Not: Yaşadığınız tecrübeler bizler ve ziyaretçilerimiz içi çok değerli, lütfen yaşadığınız tecrübeleri bizler ile makalenin altında yorum yazarak paylaşınız.

 

Sitemizde yer alan Şifalı bitkilerle hazırlanan Bitkisel Güzellik Kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.Lütfen Bitkisel Güzellik Kategorimize ulaşmak için linki tıklayınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Parlak ve Kepeksiz Saçlar

Parlak ve Kepeksiz Saçlar Parlak ve kepeksiz saçlar ister bay olsun ister bayan her insanın istediği saç şeklidir. Parlak ve...

Kapat