Saraçoğlu Göbek Eriten Bitkisel

Saraçoğlu Göbek Eriten Bitkisel
19 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 4.067 kez okundu.
Saraçoğlu Göbek Eriten Bitkisel

Saraçoğlu Göbek Eriten Bitkisel; Göbek genellikle erkeklerin en büyük kilo sorunlarındandır. Bayanlarda genellikle doğum sonrası göbek ve bel bölgesinde yağlanma görünmektedir.Göbek oluşumun bir çok nedenleri vardır.Bunun başlıca nedeni ise yediğimiz yüksek şekerli yiyecek ve içeceklerdir. Yediğimiz ve içtiklerimizin şeker oranını çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Özellikle şeker ve hamurun karışması ki bunlara en büyük örnek baklava vb. tatlılar gelmektedir bizi kilo bakımından olumsuz etkileyecektir. Günümüzün en büyük sorunlarından bir taneside yediğimizi şekerli tatlılara şeker yerine maliyeti daha ucuz olan glikoz maddesinin kullanılmasıdır. Glikoz şekere oranla daha çabuk kilo almamıza ve ekseri bel çevremize olumsuz etkileyecektir. Göbek genellikle hareketsiz bay ve bayanlarda daha çok görünmektedir. Sadece biraz sonra vereceğimiz şifalı bitkisel göbek eriten kür ile göbeklerimizin erimesinden ziyade bahsettiğimiz yiyeceklere de dikkat etmemiz ve günlük hareketimizi artırmayada özen göstermeliyiz, buna örnek vermek gerekirse asansör yerine merdiven kısa mesavede taksi veya toplu taşıma yerine yürümeye özen göstermeliyiz. Konun uzmanı Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU bay olsun bayan olsun göbek yağlarından bir türlü kurtulayamayanlar için şifalı bitkisel ler ile hazırlanmış şifalı kür tarifini bizler ile paylaştı. İşte size göbek eriten şifalı bitkisel kür hazırlanışı ve uygulanışı.

 

hamilelikkilohesabı

 

 

Göbek Eriten Şifalı Bitkisel Kür için Malzemeler:

  • 4 Adet taze lahana yaprağı
  • 1 Demet taze maydanoz
  • 1 Adet limon
  •  Yarım litre Su

Göbek Eriten Şifalı Bitkisel Kür Hazırlanışı:

Kaynattığımız yarım litre suyun içine hazır şekilde bulundurduğumuz 4 adet lahana yapraşını ve 1 demet taze maydanozu içine ilave ederek 3 dakika daha kaynatırız ve soğumaya alırız bu esnada soğumaya bıraktığımız kürümüzün içine hazır bulunduruğumuz limonun tümünü sıkarak kürümüzü hazırlamış oluruz.

 

Göbek Eriten Şifalı Bitkisel Kür Tüketimi:

Hazırladığımı şifalı bitkisel göbek eriten kürümüzü gün içinde iki defa kullana biliriz. Kürümüzü ister sabah akşam istersenizde öğlen ve gece olarak kullana bilirsiniz. Kürümüzü aç veya tok olarak tüketebilirsiniz.

Lütfen Dikkat: Lütfen Göbek eriten kürümüzü 3 haftadan fazla sürede kullanmayınız.

Not: Tecrübeleriniz bizim için çok değerli, lütfen yaşamış olduğunuz tecrübeleri makalemizin altında yorum yazarak bizler ve sevgili ziyaretçilerimiz ile paylaşınız.

Sitemizde yer alan diğer şifalı bitkisel zayıflama sayfasınıda ziyaret etmenizi öneririz, sayfamıza ulaşmak için lütfen linkimizi tıklayınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Göz Altı Morlukları Nedeni ve Kurtulmak

Göz Altı Morlukları Nedeni ve Kurtulmak Göz Altı Morlukları Nedeni ve Kurtulmak; Göz altı morlukları özellikle bayanlar için görsel olarak...

Kapat