Sarı saçlar için bitkisel maske

Sarı saçlar için bitkisel maske
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.273 kez okundu.
Sarı saçlar için bitkisel maske

Sarı saçlar için bitkisel maske, güzellik uzmanı Suna DUMANKAYA ‘dan evde rahatlık ile hazırlaya bileceğiniz bitkisel saç maskesini sizler ile paylaşıyoruz. Sarı saçlar için bitkisel maske yi kendisininde uyguladığını belirten Suna DUMANKAYA şifalı bitkiler ile hazırlanan sarı saçlar için bitkisel maske nin saç dökülmesini önleyici ve saçlarınızı güçlendirici özelliği olan bitkisel saç maskesi olduğunu belirtti. Bizde sizler ile evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz bitkisel saç maskesinin yapılışını, uygulanışını videosuyla birlikte paylaştık.

Sarı saçlar için bitkisel maske

Maskemiz için;

Gerekli Malzemeler

  • 1 Adet olgun muz
  • 1 Adet yumurta
  • 1 Yemek kaşığı bal
  • 1 Çorba kaşığı yaş maya

Saç maskesinin yapılışı

Olgun bir adet muzu cam bir kaseye rendeleyelim, ( muzun için bol miktarda potasyum vardır ) üzerine 1 adet yumurtayı olduğu gibi kıralım ilaveten saçımızı nemlendirecek olan 1 çorba kaşığı bal ilave delim ve son olarak 1 çorba kaşığı kadarda yaş maya ( yaş maya içerisindeki B vitamini sayesinde cildinizi besleyecektir. ) ekleyelim ve karıştıralım. Bütün kürlerde olduğu gibi kaşığımız lütfen tahtadan olmasına özen gösterelim. Kürümüz hazır sıra geldi kürümüzün uygulanmasına.

Saç maskesinin uygulanışı

Haftada bir kere uygulanması gerekmektedir. Saçlarınızı bu maskeyi uygularken masaj yaparak uygulamanız saç derisindeki kan dolaşımını hızlandıracaktır.

Kürün hazırlanışı videosu

Açık saçlara sahip olan bayanlar için besleyici ve dökülmelere karşı saç bakım kürümüzü videosuyla birlikte sizler ile paylaştık, başka güzellik kürleri ile buluşmak dileği ile..

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
saç dökülmesini önleyi maske
Saç dökülmesi nedeni ve Bitkisel Çözüm

Saç dökülmesi nedeni ve Bitkisel Çözüm Saç dökülmesi nedeni ve Bitkisel Çözüm ; Saç dökülmesinin bir çok nedeni vardır. Şifalı bitkiler...

Kapat