Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler

Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler
20 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 180.825 kez okundu.
Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler

Şifalı bitkiler olarak tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, diyabet nedir, gizli şeker belirtileri nelerdir ve en son olarak şekeri anında düşüren şifalı bitkiler neler olduğunu başlılar altında sizler ile paylaşacağız. Bitkisel tedavi edici kürler Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ve Prof.Dr. Ahmet MARANKİ ‘ ye aittir.

Şeker hastalığı nedir

Şeker hastalığı vücudumuzdaki pankreasın insülini üretmemesi veya ürettiği insülinin dengesiz üretmesi sonucu vücutta bulunan şeker oranının kanda çok fazla bulunmasına denir. Şeker hastalığın tıp da bir diğer ismi de diyabet denir. Bu makalemizde sizlere şekeri anında düşüren şifalı bitkiler ve şeker ( diyabet ) hastalığı için tedavi edici şifalı bitkiler ile hazırlanmış Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ve Prof.Dr. Ahmet MARANKİ nin önerdiği kürler den bahsedeceğiz. Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler ‘den bahsetmeden önce, sizlere şeker ( diyabet ) hastalığı hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Şeker ( diyabet ) Hastalığının Belirtileri Nelerdir.

 1. Çok fazla şekilde susama ve sus içme isteği
 2. Aşırı şekilde yemek yeme ve iştahın açılması
 3. Geceleri uyanarak dahi olamak üzere sık sık idrara çıkma
 4. Cilt üzerinde kuruma
 5. Çok çabuk yorulma ve sürekli olarak halsizlik
 6. Vücudumuzda bulunan yaraların çok geç iyileşmesi
 7. Görme duyumuz da bozulmalar ara sıra bulanık görmeler

Şeker hastalığı bu belirtileri yanı sıra eğer ki tedavi edilmez ise beraberinde bir çok rahatsızlıkları da getirir. Şekerin beraberinde getirdiği rahatsızlıklar ise;

Şeker ( diyabet ) Hastalığı Tedavi Edilmez ise;

 1. Damarlarımız zarar görür;  Şeker kanda bulunduğundan tedavi edilmez ve damarlarımda dolaştığı sürece damarlarımıza zarar verir.
 2. Kalp krizi
 3. Beyin
 4. Böbrek
 5. Ayaklarda sorunlar
 6. Gözlerde görme kaybı
 7. Felç ( inme )

Şeker hastalığı tedavi edilmez ise muhtemelen bu rahatsızlıklardan bir tanesi ile karşılaşmanız çok yüksek bir olasılık! Şeker hastalığı şifalı bitkiler ile tedavi edilebilen bir hastalıktır.

Şeker ( diyabet ) düşüren şifalı bitkiler

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU şekeri düşüren ve dengeleyen şifalı bitkiler ile hazırlanan kürleri bizler ile paylaştı.SARAÇOĞLU eğer ki hemoglobine bağlı A1 ve C1 değerinin yüksek ise düşürmek için şifalı bitki olarak ”sinirli ot” ile hazırlanan kürü önerdi.

Sinirli ot kürünü hazırlama ve uygulama

Sinirli ot kürü hazırlaması ve uygulaması çok kolay bir kürdür. Aktarlardan kolayca temin edebileceğiniz şifalı bitkiler den olan sinirli otu 4 veya 5 gramını 1 bardak suda 5 dakika kaynatın ve günde taze olarak 1 kez 1 ay boyunca uygulayınız.

Kan Şekerini Düşürmek için Şifalı Bitkiler

Prof.Dr. ibrahim SARAÇOĞLU kan şekerini düşürmek için şifalı bitkiler den lahana kürünü önerdi. Lahana kürüdü de sinirli ot kürü gibi yapılması ve uygulanması çok kolay bir kür. Lahananın en dış iki yaprağını bir bardak suda 15 dakika kaynatıp suyunu günlük olarak içmeniz yeterli olacaktır.

Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler

Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler

Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler

Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler, bu haberde bizden şeker hastalığı olanlara gelsin, en güzel kür önerilen ve sonuç alınmış olanıdır. Bu yüzden sürekli olarak makalelerimde yaşadığınız tecrübeleri diğer arkadaşlarımızında faydalanması için yorumlarda paylaşmanızı rica ediyorum. Ziyaretine gittiğim bir yakınım uzun süredir şeker hastalığı yaşamaktadır, kendisine şeker hastalığı sürecinde şekeri çıktığı zaman düşürmek için ne gibi şifalı bitkiler kullandığını sorduğumda bizler için 2 tane şifalı bitki önerdi.

Şekeri hastalığı hakkında videolar

Sizler için özel olarak çektiğimiz şekeri anında düşüren şifalı bitkiler isimli videomuzu izlemek için lütfen burayı tıklayınız. Şeker hastaların bir diğer sorunu da geç kapanan yaralardır, Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU geç kapanan yalar için harika bir bitkisel kür önerisinde bulundu. Sizler için hazırladığımız videoyu izlemek için lütfen burayı tıklayınız.

Etiketler:

Şekeri anında düşüren şifalı bitkiler Konusuna 17 Yorum Yapıldı
 1. Yunus özyön dedi ki:

  Kolesterol için her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu yiyin kesinlikle işe yarayacak inşallah ve 2 tane ceviz içini akşam 1 bardak suya katip sabah o suyu için inşallah 1 ayda kolesterol tamam

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
sarımsağın faydaları
Sarımsağın Faydaları

Sarımsağın Faydaları Bu makalemizde şifalı bitkiler 'den sarımsağın faydalarını bahsedeceğiz. Sarımsağın vücudumuza ve cildimize bir çok faydası bulunmaktadır. Sarımsağın vücudumuza...

Kapat