Sirke ile Zayıflama

Sirke ile Zayıflama
16 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 8.700 kez okundu.
Sirke ile Zayıflama

Bu makalemizde siz değerli takipçilerimiz için şifalı bitkiler sitemizde; sirke ile zayıflama, sirkenin faydaları ve sirkenin zararları ‘dan bahsedeceğiz. Sirkenin bir çok rahatsızlık için faydası bulunmakta ve hatta sirke günümüzde bir çok ev ortamında kullanılarak sağlık ve hijyen sağlanmaktadır. Sirke ile zayıflama ve sirkenin faydalarını bizlere Prof.Dr. Canan KARATAY ve Prof.Dr. Ahmet MARANKİ hocamızdan öğreneceğiz. 

 

Prof.Dr. Canan KARATAY Sirkenin Zayıflamaya Olan Faydaları

Prof.Dr. Canan KARATAY katıldığı özel bir TV programında bizlere sirkenin faydaları ve sirkenin zararları ‘ndan bahsetti. Sorulan bir soru üzerine sirke ile zayıflama ‘nın mümkün olduğunu ve sirkenin sürekli olarak kullanıldığında özellikle sade olarak tüketildiğinde mideyi deleceğini belirtti. KARATAY ayrıca asitli yiyeceklerin hazmı uzun sürdüğünü ( limon dahil ) sirkenin de hazmı zorlaştıracağından kişiye tokluk hissi vererek daha geç acıkmasını sağlayarak zayıflamasını sağlayacağını belirtti.

Canan Karatay Sirke ile Zayıflamayı İzle


Prof.Dr. Canan KARATAY hocamızın sirke ile ilgili videosunu izledikten sonra sıra geldi Prof.Dr. Ahmet MARANKİ hocamızın sirke hakkındaki paylaşımlarına..

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ Sirke ile Zayıflama

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ alıç sirkesinin faydaları neledir hepsini katıldığı özel bir TV. programında bizler ile paylaştı. Ahmet MARANKİ Alıçın Kastamonu, Sivas, Bolu gibi yüksek rakımlı yerlerde yetiştiğini ve iki çeşit olduğunu beyaz ve kırmızı olarak tüketildiğini belirtti. Beyaz alıçtan yağ imal edildiğini belirten Ahmet MARANKİ alıçın faydalarını bizler için sıraladı.

  • Parkinson
  • Damar tıkanıklığı
  • Bunama
  • Unutkanlık
Ahmet MARANKİ alıç sirkesinin kalp damar açmada mükemmel bir şifalı bitki olduğunu belirtti. Peki kalp damar tıkanıklığı, zayıflamak ve vücuttan toksin atmak için alıç sirkesi ve elma sirkesi nasıl tüketmeliyiz.

 

Zayıflama Sirkesi Nasıl Tüketili

Ahmet MARANKİ alıç ve elma sirkesini akşam yatarken ve sabah uyandığımızda ılık bir bardak suya  yemek kaşığı atarak tüketilmesinin uygun olduğunu belirterek, insan vücuduna en uygun meyvenin elma olduğunu çekinmeden elma sirkesinin tüketilebileceğinin altını çizdi.

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ zayıflamak için elma sirkesi denemek isteyenlerin, elma sirkesinin tabi olmasının çok önemli olduğunu, eğer ki tabi elma sirkesi temin edemeyip bulamıyor iseniz elma sirkesini kendinizin imal etmeniz gerektiğini belirtti. Peki doğal tabi elma sirkesi nasıl yapılır.

Zayıflama Elma Sirkesi Nasıl Yapılır

Prof.Dr. Ahmet MARANKİ doğal elma sirkesi yapılması için özellikle köylülerin sattığı elmalardan alınmasının önemli olduğunu belirtti. 5 Kğ suyun içine 3 kğ doğal elmaları aşağıda resimde gösterdiğimiz gibi ezerek koyunuz.

 

elma sirkesi ile zayıflama

Elma sirkesi ile zayıflama

6 Ay bu şekilde durduktan sonra elmaları çıkarın, buyurun size doğal elma sirkesi.

 

Etiketler:

Sirke ile Zayıflama Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Emine hatun özkan dedi ki:

    Arkadaşlar ev yapımı alıç sirkesi isteyenler 554 715 82 73 bu numaradan mesaj atabilir siniz

Sayfa başına git