Siyah Noktalara Bitkisel çözüm

Siyah Noktalara Bitkisel çözüm
23 Mart 2015 tarihinde eklendi, 2.984 kez okundu.
Siyah Noktalara Bitkisel çözüm

Siyah Noktalara Bitkisel çözüm; Siyah noktalar nasıl geçer, siyah noktalara çözüm, siyak noktalar nasıl temizlenir, siyah noktalara kesin çözüm için sizler ile beraberiz. Siyah noktalar neden oluşur? Siyah noktalar özellikle burun bölgesindeki cildimizin gözeneklerinin kirli ve ölü hücreler ile tıkanması üzerine oluşan noktalardır. Bu ölü hücreleri temizlemezsek eğer siyah noktalar zaman içerisinde sivilceye dönüşebilirler. Siyah noktaların oluşmasının bir başka nedeni ise hormonal değişikliklerden dolayı yağ bezelerin aşırı çalışmasından dolayı dır. Ufak ama görsel bakımdan son derece kötü gözüken bu siyah noktalardan şifalı bitkiler ile kurtulmamız çok kolay. Sizler için bu harika şifalı bitki kürünü düzenleyip paylaştık.

 

Siyah Noktalara Türk Kahvesi ve Zeytin Yağı

Türk kahvesi içerisindeki kafein sayesinde kan dolaşımınız hızlanacak ve cildinizin parlamasını da sağlayacak. Kahve yüz maskesinin hazırlanışı ve uygulanışı.

Malzemler

  • 1 Tatlı kaşığı türk kahvesi
  • 1 Tatlı kaşığı sızma zeytin yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı

Porselen bir kaseye 1 tatlı kaşığı türk kahvesi ilave ettikten sonra arkasından 1 tatlı kaşığı zeytin yağı ilave edelim ve tahta kaşık ile karıştıralım. Hepsi bu kadar basit, hazırladığımız bu maskeyi cildimize sürerek uygulaya biliriz.

 

Not: İsteyenler bu kahve maskesini normal olarak tükettiğiniz kahve nin kalan kısmı ile de yapabilirler.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kahve cilt bakımı

Kahve cilt bakımı Kahve cilt bakımı evet yanlış duymadınız kahve fal bakımı değil cilt bakımı.. Kahvenin cildiniz üzerindeki faydalarını sizler...

Kapat