Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları

Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları
18 Mart 2015 tarihinde eklendi, 5.748 kez okundu.




Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları

Suna Dumankaya Göz Altı Kırışıklıkları; Ünlü Bitki ve Güzellik Uzmanı Suna DUMANKAYA katıldığı bir özel Tv. programında bizler için göz altı kırışıklıkları ve göz altı morlukları için evde kolayca hazırlaya bileceğimiz şifalı bitkisel kür paylaştı. Bu harika cilt maskesi ile göz altı kırışıklıklarınızı Suna DUMANKAYA tarifleri ile kolay yoldan kurtulacaksınız.

Göz Altı Kırışıklıklarına Bitkisel Krem

Suna DUMANKAYA göz altı kırışık ve morlukları için bizimle iki tane şifalı bitkisel kür tarifi paylaştı. Biz de sizler için bu harika cilt maskelerini düzenleyip paylaştık.

Göz Altı Kırışıkları ve Morlukları için Kür – 1 –

Malzemeler

  • 2 Yemek Kaşığı Pirinç
  • 1  Çay Kaşığı Üzüm Çekirdeği
  • 1 Çay Kaşığı Kaymak
  • 1 Çay Kaşığı Bal ( Bal yok ise Arı sütü )

Yapılışı ve Uygulanışı





Mümkünse daha öncede kaynattığınız pirinç in suyu ile birlikte bir gün bekletiniz. Ertesi gün pirincimiz içinden 2 yemek kaşığı alıp cam bir kaseye ilave delim, ve tahta bir kaşık vasıtasıyla iyice ezelim ( üzerindeki suyundan 1 tatlı kaşığı kadar ilave etmeyi unutmayalım ) daha sonrası 1 çay kaşığı üzüm çekirdeği, 1 çay kaşığı kaymak ve 1 çay kaşığı bal ilave edelim iyice karıştıralım. Kürümüz hazır, kürümüzü gözümüzün altına uygulayabilirsiniz. Önerilen uygulama akşamları yatmadan önce 1 saat kadar durmasıdır.

Göz Altı Kırışıklıkları ve Morlukları için Kür – 2 –

Malzemler

  • Yaş Maya
  • 1 Yemek Kaşığı Süt

Bu şifalı kürü özellikle göz altı çizgilerininin ve şişkinliğin gitmesini isteyenlerin günlük olarak yapıp uygulaması gerekmektedir. Kürümüzün yapılışı çok basit. Yapılması gereken yaş mayanın üzerine 1 tatlı kaşığı kadar sütü katıp ezerek karıştırmamız dır. Kürümüz kullanıma hazır, göz altınıza uygulayarak harika sonuçlar alabilirsiniz. Sizler için programın videosunu da paylaştık.

Göz Altı Kırışık, Çizgiler ve Morlukların için İzle

Sevgili ziyaretçilerimiz, sitemizdeki diğer bitkisel güzellik kürlerini ‘de göz atmanızı öneririm..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
SUNA DUMANKAYA

SUNA DUMANKAYA Suna DUMANKAYA tarifleri, göz altı morlukları, cilt lekesi, saç dökülmesi, saç bakımı, cilt, sivilce ve selülitler için bizler ile...

Kapat