Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Formülü

Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Formülü
5 Mart 2015 tarihinde eklendi, 7.878 kez okundu.
Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Formülü

Suna Dumankaya saç dökülmesi formülü ‘nü katıldığı bir TV programında bizler ile paylaştı, saçlarınız ve cildiniz için pratik ve ucuz bitkisel tarifler ile sağlıklı hem daha çekici bir saç güzelliğine sahip olacaksınız. Suna Dumankaya saç dökülmesi ‘ne öneri olarak öncelikle stres den uzak durmalarını ve haftada mutlaka bir kaç yumurta yenilmesini önerdi. Saç dökülmesi için neden yumurta? çünkü yumurtada bulunan kalsiyum ve kükürt saçlarınızın dökülmesine engelleyicidir. Bunun yanı sıra saç dökülmesi için haftada bir gün bir bardak çayınıza veya meyve suyunuza bir çay kaşığı kuru maya ilave ederek içmeniz saç dökülmesine iyi gelecektir. Peki neden kuru maya dersek, saç dökülmesi, tırnak incelmesi, ve cilt problemi olan kişilerde B vitamini eksikliği gözükmektedir. Çayınıza veya meyve suyunuza ilave edeceğiniz bir çay kaşığı kuru maya doğal bir B vitamin olacağından vucudunuzun B vitamini eksikliğini tamamlayacaktır. Böylece tırnaklarınız daha sağlıklı ve sağlam, cildiniz daha parlak ve saç kökleriniz daha güçlü olacaktır. Suna DUMANKAYA saç uzatma, saç çıkarma, saç dökülmesini önce önleyerek elde edildiğini ve bunun içinde bizimle şifalı bir kür paylaştı.

kepekleredumankaya

 

 

 

Saç dökülmesine avokado nun iyi geldiğini kolayca marketlerden temin edebileceğiniz avokado ile saçlarınız artık dökülmeyecek. Markette aldığını avokado nun mutlaka yumuşak olmasına özen gösterin eğer ki aldığını avokado yumuşak değil ise avokado nun yumuşaması için bir gazeteye sarıp bekletmeniz yeterli olacaktır. Evet yumuşak bir şekilde bir adet avokadomuzun kopuklarını elimiz ile soyalım soyduğumuz avokado muzun yarısını cam bir kapa elimiz ile koyalım üzerine 2 adet bıldırcın yumurtası kırıp ekleyelim elimiz ile bir süre karıştıralım sonrasında 1 çorba kaşığı hindistan cevizi yağı, 1 Çorba kaşığı buğday yağı ve 1 çorba kaşığı ceviz yağı ilave edip karmaya devam edelim. Kürümüz krem kıvamını aldıktan sonra hazır kıvamına gelmiştir. Peki bu saç dökülmelerine hazırladığımız kürümüzü nasıl uygulayacağız? Kürümüzü saçlarımıza uygularken elimize bir miktar alıp saç diplerinden başlayıp saç uclarına kadar sürerek uygulayalım ve bu saç dökülmesi kürümüzü saçlarımızda en az 2 saat saçlarımızda tutmamız gerekmektedir.

Suna DUMANKAYA nın Saç Dökülme Kürü Hazırladığı videoyu sizlerle paylaştık, lütfen videomuzun sonundaki kürümüze bakınız.

Arkadaşlar lütfen düşüncelerinizi ve yaşadığınız tecrübeleri bizler ile yorumlarda paylaşınız.

 

Etiketler:

Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Formülü Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Arzu delen dedi ki:

    saçlarıma keratin yüklemesi yapıyorum evde 3 günde 1 cok beğeniyorum saçlarım da kırık hiç yok denilecek kadar az saç uçlarını çok güzel onarıyor pürüzsüz hale getiriyor

Sayfa başına git