Yüz Şişkinliğine Basit çözüm

Yüz Şişkinliğine Basit çözüm
22 Mart 2015 tarihinde eklendi, 12.797 kez okundu.
Yüz Şişkinliğine Basit çözüm

Yüz şişkinliğine basit çözüm. Her hangi bir neden ile yüzünüzde şişkinlik mi var ? Yüz şişkinliği nasıl geçer ? Bu harika formül ile yüz şişkinliğinden çok kısa bir sürede kurtulacaksınız. Biliyorsunuz yüz de her hangi bir nedenle şişlik olursa uygulayacağınız makyaj sizi güzel yerine tam tersi kötü gösterecektir. Bundan dolayı yüzünüzde şişkinlik var ise önce bu harika kürü deneyiniz. Suna DUMANKAYA nın bu harika formülünü sizler için düzenleyip sunduk.

Yüz Şişkinliği İçin Basit Çözüm

İhtiyacımız Olan Malzemeler

  • Gül Suyu
  • Gül Yaprakları
  • Su
  • Buz Kalıbı
Yüz Şişkinliğine Pratik Çözüm
Yüz Şişkinliğine Pratik Çözüm

Yapılışı ve Uygulanışı

Yapılışı ve uygulanışı çok basit. Yapmanız gereken bir su bardağı kadar suyun içerisinde gül yaprakları, gül suyu ilave edip cezvede çay demler gibi 4 veya 5 dakika demleyin ve soğuduğunda buz dolabı kalıbına ilave edinin. Bu harika karşımı buz dolabına koyun ve dondurun. Kullanımı ise ihtiyaç duyduğunuzda buzluğunuz dan alıp yüzünüze gezdirerek uygulayınız. Hepsi bu kadar basit ve pratik. Yeni formüler ile buluşmak dileğiyle..

Göz Altı Morlukları için Basit Tüyo

Yüz şişkinliği için sizler ile paylaştığımız maskeyi uyguladıktan sonra bir kivi nin kabuklarını soyup göz altınına koyarsanız göz altınızdaki morlukları da yok etmiş olursunuz.

 

Video

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Basit Cilt Maskesi

Basit Cilt Maskesi Suna DUMANKAYA evde şifalı bitkiler ile kolayca hazırlaya bileceğiniz basit cilt maskesi hazırladı. Bu basit güzellik maskesi nin...

Kapat